Іздеу
Маршруты
Карты · Мәскеу · Кафелер

PhoPlus

Рейтинг 4,3
19 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
+7 (963) 768-68-86
Телефон нөмірін көрсету
Москва, Новодмитровская улица, 5А, стр. 2 · по лестнице, мы слева от сабвей
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Кафе PhoPlus, Мәскеу, фото
Кафе PhoPlus, Мәскеу, фото
Тағы 2
Шолу
Жаңалықтар
1
Фотосурет
12
Пікірлер
12
Ерекшеліктер

Мекенжай

Москва, Новодмитровская улица, 5А, стр. 2по лестнице, мы слева от сабвей
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (963) 768-68-86
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Дмитровская
670 м
2
ДмитровскаяБутырскаяСавёловская
Метро Дмитровская
630 м
4
Метро Дмитровская1-я Хуторская улицаБутырская улица, 62Складочная улицаДмитровская
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Асты алып шығару
Картамен төлеу
Wi-Fi
Өзіңізбен бірге кофе
Өзі тасымалдау
Қызметкерлерді шақыру батырмасы
Жеткізу
Бағалар:орташа
Орташа шот:дейін 350 р.
Жеткізу түрі:Яндекс. Тағам, Delivery-club, жеке курьерлік қызмет
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу, банктік аударым бойынша, онлайн
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Ларс
Рейтинг 5,0
Азия
Рейтинг 4,9
Такеши
Рейтинг 4,4
Там Ем
Рейтинг 4,6
Суши Пятница
Рейтинг 4,7
Рейтинг 4,3
19 баға
Осы орында бағалаңыз

12 пікір

Әдепкі бойынша
E.kash
9 деңгейлі қала білгірі
24 желтоқсан 2022
Отличное место!! Порции большие, ценник средний- дороже шавермы, дешевле среднего ценника за салат в ресторане. Все свежее и очень быстро готовят. По вкусу блюда почти как в тайланде, персонал внимательный и отзывчивый. Рекомендую.
Москва ФоБошная
30 деңгейлі қала білгірі
6 наурыз 2022
Недавно открылось вьетнамская кухня и конечно же я решил снять пробу моего любимого Фо-Бо. Первое, бросилось в глаза, наружняя реклама, которая пообещала мне при покупке от 350 рублей манго шейк в подарок. Дальше захожу в небольшой, аутентичный зал где очень внимательно и вежливо обслуживают. Ну, что - вот он, литровый, брутальный и мощный заряд энергии. Пробую. И сразу расстройство - бульон наваристый, но не имеет яркости, я бы даже сказал пресный. Конечно после того, как я выдавил лимон и добавил уксус, вкус стал интереснее, но полностью исправить ситуацию не получилось. С лапшой и мясом все великолепно, да и зелени много, а скрасил в итоге еще и шейк. Так что я поставлю 4 пока, но надеюсь, что при следующем посещении бульон исправят и добавят все ингредиенты в более правильном коэффициенте и я с удовольствием исправлю на пять. А пока так.
2
дмитрий е.
4 деңгейлі қала білгірі
15 наурыз 2022
Сегодня был там в первый раз на обеде! Очень вкусно, приятно разговорились с работниками кафе, и прекрасный вьетнамский кофе! После работы зашёл и взял ещё с собой на ужин!!!) спасибо.
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі