Іздеу
Маршруты
Карты · Воронеж облысы · Банкет залы

Персик

Рейтинг 4,7
198 баға
11:00-ге дейін жабық
+7 (900) 958-89-29
Телефон нөмірін көрсету
село Бабяково, Совхозная улица, 12
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Банкет залы Персик, Воронеж облысы, фото
Банкет залы Персик, Воронеж облысы, фото
Тағы 28
Шолу
Мәзір
Фотосурет
38
Пікірлер
61
Ерекшеліктер

Мәзір

Филе пангасиуса
110 ₽
Салат дальневосточный
230 ₽
Окрошка мясная
140 ₽
Барлық мәзірді қарау

Мекенжай

село Бабяково, Совхозная улица, 12
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Кафе
+7 (900) 958-89-29
Телефон нөмірін көрсету
kafe-persik.ru

Жұмыс уақыты

11:00-ге дейін жабық
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Совхозная улица
233 м
2
Совхозная улицаМагнитБабяково
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Асты алып шығару
Картамен төлеу
Жазғы дәліз
Wi-Fi
Караоке
Бильярд
Қоғамдық монша
Таңғы ас
Онлайн алдын ала тапсырыс беру
Моншалардың/сауналардың бағасы:1200–1300 р.
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, банктік аударым бойынша
Бағалар:төмен
Орташа шот:2500–3000 р.
Ұйым туралы толығырақ
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

08:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Портос
Рейтинг 4,4
Рица
Рейтинг 4,5
Варенье
Рейтинг 4,4
Marmelad
Рейтинг 4,3
Пар
Рейтинг 5,0
Рейтинг 4,7
198 баға
Осы орында бағалаңыз

61 пікір

Әдепкі бойынша
Наталья
3 деңгейлі қала білгірі
28 ақпан
Кафе и баня "Персик" — это место, где можно отлично провести время и расслабиться. Интерьер кафе оформлен в уютном стиле, создающем атмосферу тепла и уюта. Меню разнообразное: здесь можно найти как традиционные блюда, так и интересные авторские предложения Что касается бани, то она тоже на высоте. Чистота и порядок в помещениях, а также дружелюбный персонал создают комфортные условия для отдыха. Парилка хорошо прогревается, а после нее приятно окунуться в бассейн. В целом, "Персик" — отличное место для семейного отдыха или встречи с друзьями. Рекомендую всем, кто хочет насладиться вкусной едой и расслабляющими процедурами!
2
А
Анна Панарина
4 деңгейлі қала білгірі
26 қаңтар
Отмечали юбилей недавно.Зал красивый и уютный ,сервировка хорошая .По блюдам все неплохо ,но хочу отметить многовато лука в салатах и в отбивных ,не всем это нравится 😐.. наличие лука в большом количестве.Обслуживание хорошее.Но вот персонал( сотрудница Вера) садиться выпивать за стол гостей и это ненормально .,даже ,если вдруг кто то ее пригласил ...возможно Сотрудница Вера вы находитесь на работе !со стороны для меня неприемлемо.!! Уважаемый директор проведите беседу как должны вести себя сотрудники .В целом если не брать этот факт ,то все прошло замечательно !
1
aleksander.urazov2015@yandex.ru
7 деңгейлі қала білгірі
14 маусым
Очень хорошее заведение, прекрасный, большой зал, отмечал там юбилей, все гости в восторге от вкусной еды, приятные люди! Есть две бани, с бассейном
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі