Іздеу
Маршруты
Карты · Новосибирск · Жылуоқшаулау материалдары

Пеноплэкс

Рейтинг 4,2
125 баға
Жұмыс кестесі көрсетілмеген
+7 (383) 347-34-49
Телефон нөмірін көрсету
Новосибирск, Выборная улица, 201/3к1
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Жылуоқшаулау материалдары Пеноплэкс, Новосибирск, фото
Жылуоқшаулау материалдары Пеноплэкс, Новосибирск, фото
Тағы 1
Шолу
Фотосурет
5
Пікірлер
32
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

Новосибирск, Выборная улица, 201/3к1
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (383) 347-34-49
Телефон нөмірін көрсету
www.penoplex.ru

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

ТЭЦ-5
340 м
ТЭЦ-5
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Оқшаулау түрлері:жылылықты оқшаулау
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Сзим
Рейтинг 3,9
Атлант
Рейтинг 4,3
Атлант
Рейтинг 4,2
Ваш новый дом
Әлі бағалар жоқ
Евразия Стил Трэйд
Рейтинг 4,8
Рейтинг 4,2
125 баға
Осы орында бағалаңыз

32 пікір

Әдепкі бойынша
Байке Ака
12 деңгейлі қала білгірі
24 шілде 2024
Иногда грузить быстро, иногда очень долго. Требования обязательно отражающие жилет и обувь что ноги были закрыты. А так парковка грузовая на 10-15 машин хватить. Если ночью приехал можно ночевать без проблем. Менеджеры кладовщик и охраны все вежливые и объясняет грамотно всё.
Сергей Сергеевич
21 деңгейлі қала білгірі
12 мамыр 2024
Положительные впечатления от погрузки в данной организации , сотрудники все вежливые , никто не кричит , все доступно объяснили (был в первый раз) загрузили быстро и строго в назначенное время, документы ждать не нужно , в общем молодцы , было приятно там побывать
А
Анонимді пікір
22 наурыз 2022
Уровень сотрудников это конечно что то))), и речь идет о руководителях, а конкретно Якименко Максим, человек планирует производство но с общением проблема. Разместили заказ через дилера в феврале, приняли, срок середина марта в спецификации. До сих пор не произвели, официального письма о срывах сроков написать не могут, из всего потока информации от Якименко поняла только одно, что я должна понять и простить и сама во всем виновата, т.к. сроков он внятно озвучить не может. На мой вопрос зачем взяли заказ на март, ответ тот же, вы должны нас понять... блин я вам вообще ничего не должна)) Деньги оплачены на этом мой долг окончен. Большое желание подать жалобу на это предприятие, может тогда руководство повысит уровень и и компетенции своих руководителей
4
2
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі