Іздеу
Маршруты
Карты · Ульяновск · Медициналық орталық, клиника

Панацея

Рейтинг 4,4
819 баға
19:00-ге дейін ашық
+7 (8422) 26-70-34
Телефон нөмірін көрсету
Ульяновск, улица Карбышева, 8
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Медициналық орталық, клиника Панацея, Ульяновск, фото
Медициналық орталық, клиника Панацея, Ульяновск, фото
Тағы 1
Шолу
Фотосурет
11
Пікірлер
266
Ерекшеліктер

Мекенжай

Ульяновск, улица Карбышева, 8
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (8422) 26-70-34
Телефон нөмірін көрсету
panaceya73.ru

Жұмыс уақыты

19:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Улица Карбышева
280 м
4
Улица КарбышеваПроспект Генерала ТюленеваТЦ СимбирскийДетская поликлиника № 6Поликлиника № 5
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?
Рейтинг 4,4
819 баға
Осы орында бағалаңыз

266 пікір

Әдепкі бойынша
Салават Бахтияров
11 деңгейлі қала білгірі
29 мамыр
Очень неубодная система прохождения медосмотра,куча бумаг,анкет, найти кабинет,и соблюсти очередность прохождения,занять очередь,и бегать из кабинета в кабинет,узкие коридоры,хаотично расположены,нелогичная нумерация кабинетов и их расположение,это не интересный квест за свои деньги, чтобы получить список врачей для прохождения комиссии,надо сначала отстоять очередь в регистратуру,и потом очереди к врачам,худшая больница в моей практике медосмотров
2
Ұйым жауабын қарау
Ninnerl
6 деңгейлі қала білгірі
9 қазан 2025
Проходила здесь медосмотр для работы, а так же делала узи при беременности и несколько раз сдавала анализы. Из минусов: из-за частых медосмотров очереди везде огромнейшие, особенно на анализы. Во время моего медосмотра, психиатр очень долго принимала (30-40 минут на человека, а нас там было много), в итоге на одного врача половина дня ушла. Из плюсов: есть все виды анализов, очень хороший врач-гинеколог, она же и делала узи с двумя детьми. В регистратуре очень вежливые сотрудники.
1
Ксения К.
6 деңгейлі қала білгірі
11 маусым
Все хорошо, персонал нравится, на стойке регистрации приятные и доброжелательные девушки, . Но очереди!? На прохождение осмотров, получение справок просто куча народу. Можно же открыть дополнительные кабинеты, нанять дополнительных врачей, чтобы всё быстрее проходило?
1
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі