Іздеу
Маршруты
Карты · Санкт‑Петербург · Дәріханалар

Озерки

Рейтинг 4,3
21 баға
09:00-ге дейін жабық
8 (800) 775-75-33
Телефон нөмірін көрсету
Санкт-Петербург, Средний проспект Васильевского острова, 100
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Дәріхана Озерки, Санкт‑Петербург, фото
Дәріхана Озерки, Санкт‑Петербург, фото
Тағы 2
Шолу
Жаңалықтар
2
Фотосурет
12
Пікірлер
11
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

Санкт-Петербург, Средний проспект Васильевского острова, 100
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Контакт-центр
8 (800) 775-75-33
Телефон нөмірін көрсету
ozerki.ru

Жұмыс уақыты

09:00-ге дейін жабық
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Горный институт
1,5 км
2
Горный институтПриморскаяВасилеостровская
Средний проспект В.О.
6 м
4
Средний проспект В.О.Гаванская улицаСредний проспект В.О. / Гаванская улицаШкиперский протокШкиперский проток / Наличная улица
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Төлем тәсілі:Жылдам төлем жүйесі, онлайн, QR-код, картамен төлеу, қолма-қол ақшасыз, қолма-қол ақшалай
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Ұйым иесі ақпараттың өзектілігін бақылап отырады
Рейтинг 4,3
21 баға
Осы орында бағалаңыз

11 пікір

Әдепкі бойынша
Гога
10 деңгейлі қала білгірі
22 мамыр
Удобное расположение рядом с остановками общественного транспорта.Заказ выполнен быстро...цены доступные...персонал вежливый.
Ұйым жауабын қарау
Кира С.
6 деңгейлі қала білгірі
1 ақпан
Очень странный персонал, основная функция которого видимо высказывать свои претензии покупателям. Проще заказать лекарства в другую аптеку, чем выслушивать непонятно что.
Ұйым жауабын қарау
Vasilek
10 деңгейлі қала білгірі
30 наурыз
ПРОИЗОШЕЛ ОЧЕНЬ НЕПРИЯТНЫЙ КОНФЛИКТ! Зашли в аптеку за обезболивающим вибуркол для ребёнка (режутся зубки)перед новым годом в 30хчислах 2025г. На кассе был аптекарь мужчина. Товар был оплачен по куар коду, но аптекарь сказал что оплаты не было, деньги списали у меня , я показываю справки об оплате, чеки, пришлось даже позвонить в банк по громкой связи, специалист банка подтвердила что оплата прошла успешно, в итоге в се равно отказывался мне отдать оплаченный товар, естественно я нервничаю, так как в машине плачет ребёнок 4 месяца!! Меня этот мужчина обозвал истеричкой и хамкой,я вызвала полицию, т к. Отказывались отдавать оплаченный товар, аптекарь вызвал охрану))))по итогу через полтора часа он убедился что все таки денежки дошли и отдал товар спустя полтора часа разборок со своим руководством. Сети АПТЕК ОЗЕРКИ СОВЕТУЮ ПРОВЕРИТЬ КОГО ВЫ БЕРЕТЕ НА ЭТУ ДОЛЖНОСТЬ!!! СОВЕРШЕННО НЕКОМПЕТЕНТЫХ СОТРУДНИКОВ
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі