Іздеу
Маршруты
Карты · Шебекино · Жемістер және көкөністер дүкені

Овощной

Рейтинг 4,0
15 баға
Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Шебекино, Ржевское шоссе, 239А
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Шолу
Фотосурет
Пікірлер
2
Ерекшеліктер

Мекенжай

Шебекино, Ржевское шоссе, 239А
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Мелзавод
17 м
1
МелзаводШкола № 6
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Ұйым туралы толығырақ
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Фрукты
Жемістер және көкөністер дүкені
Рейтинг 4,1
Фрукты овощи
Жемістер және көкөністер дүкені
Рейтинг 4,1
Овощи фрукты
Жемістер және көкөністер дүкені
Рейтинг 4,2
Овощной
Жемістер және көкөністер дүкені
Рейтинг 4,3
Овощи и фрукты
Жемістер және көкөністер дүкені
Рейтинг 3,9
Овощи и фрукты
Жемістер және көкөністер дүкені
Рейтинг 4,0
Овощи и фрукты
Жемістер және көкөністер дүкені
Рейтинг 4,2
Апельсин
Жемістер және көкөністер дүкені
Рейтинг 4,2
Овощной
Жемістер және көкөністер дүкені
Рейтинг 3,2
Семейный Фрукты Овощи
Азық-түлік дүкені
Әлі бағалар жоқ
Рейтинг 4,0
15 баға
Осы орында бағалаңыз

2 пікір

Әдепкі бойынша
Елена Тарасова
2 деңгейлі қала білгірі
23 маусым 2025
Самый худший овощной магазин,что есть на мелкомбинате,сама больше туда не пойду и людям буду советовать обходить его стороной. Вчера 22.06.2025 года, работал сам хозяин,заскочила нужно было срочно купить клубники,попросили знакомые,спросила цену 400 руб, беру,принесла людям достаю её с пакета мало того что в магазин освещение ни охти,половина порченой,гнилой! Говорю, тут 2 кг и озвучиваю сумму 1081руб, мне тут же говорят, так клубника по 400 руб-какие 1081 руб? А так как с клубникой я брала овощи для себя и сумма овощей составила 369 руб,и тут я понимаю меня обдурили и к тому же на приличную сумму, хорошо что платила через Сбербанк,чек есть,так как время было позднее в овощной я конечно не возвратилась(да и не пойду ,как говорится после драки кулаками не машут)но очень уж перед людьми не удобно было,а люди обвиняют продавца Ольгу в её халатностину,что она обманывает,а тут сам хозяин,за денежной разницей я конечно не пойду,но звоночек в защиту прав потребителей сделаю, пусть проверят данную точку!С уважением житель мелкомбината.
Сергей Толст
5 деңгейлі қала білгірі
6 қараша 2023
Хорошие были арбузы и дыни сезон
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі