Іздеу
Маршруты
Карты · Санкт‑Петербург · Кафелер

Ossu

Рейтинг 4,2
35 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
+7 (960) 232-88-90
Телефон нөмірін көрсету
Санкт-Петербург, Большой проспект Васильевского острова, 16/14Б · этаж 1
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Кафе Ossu, Санкт‑Петербург, фото
Кафе Ossu, Санкт‑Петербург, фото
Тағы 14
Шолу
Фотосурет
24
Пікірлер
22
Ерекшеліктер

Мекенжай

Санкт-Петербург, Большой проспект Васильевского острова, 16/14Бэтаж 1
Бағыт

Контактілер

+7 (960) 232-88-90
Телефон нөмірін көрсету
ossueatery.ru

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Василеостровская
670 м
2
ВасилеостровскаяСпортивнаяГорный институт
8-я и 9-я линия В.О.
282 м
4
8-я и 9-я линия В.О.8-я и 9-я линии В.О. / Большой проспект В.О.Большой проспект В.О. / 8-я и 9-я линии В.О.1-я и Кадетская линии В.О. / Большой проспект В.О.Станция метро Василеостровская
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Асты алып шығару
Тұрақ
Картамен төлеу
Жазғы дәліз
Кофе
Бизнес-ланч
Фудкортта орналасқан
Крафт сырасы
Бағалар:орташа
Орташа шот:450–1200 р.
Жануарлармен кіру:35 см дейінгі иттермен рұқсат берілген
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

16:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 4,2
35 баға
Осы орында бағалаңыз

22 пікір

Әдепкі бойынша
Анна Пищик
12 деңгейлі қала білгірі
23 маусым 2024
Без восторга😅 Рекламировали знакомые, как лучшую лапшу в городе. Но креветки оказались просто вареными, особо не сочетались с лапшой, на них вообще не было соуса. Вкуса не хватило, вернуться желания нет. А жаль, потому что на рынок ходим часто, думала, что будет хорошее азиатское место поблизости
Ұйым жауабын қарау
Надежда
8 деңгейлі қала білгірі
30 наурыз 2024
Хочу поделиться своим приятным впечатлением от Ossu на Ваське. Лапша с вешенками и тофу 10/10. Вкус сбалансированный, всего в меру, без лишнего масла. Тофу редко когда попадался вкусно приготовленным, здесь очень понравился. По поводу персонала: я общалась как с девушкой на кассе, так и с поварами, так как попросила упаковать часть лапши с собой. Все были крайне приветливыми и заинтересованными, несмотря на большой поток в субботу днем. Ребят 💘
1
Ұйым жауабын қарау
Мария
26 деңгейлі қала білгірі
14 сәуір 2024
Против меня сыграли слишком большие ожидания после отзывов о самой лучшей лапше в СПб Лапша в самом деле неплоха, ее приятно есть, она не вязнет на зубах как в Бао моти. Острота подавалась как выше среднего, но ела я ее спокойной, пот не тек по лицу и губы не опухли, так что острота вполне комфортная. Взяла лапшу с грибами потому что очень хотела именно вкус грибов, но... вкуса у грибов нет, но хрустят здорово, перемена текстуры это классно, но мало (хоть самих грибов в тарелке много) Я ждала амброзию, но получила просто нормальное блюдо, сытное, интересное по вкусу, но повторять его вроде и не хочется В минус еще то, что персоналу все равно на тебя, они хотели бы чтобы ты поскорее отошел от них и не доставал по ерунде вроде вкусов и всего такого
1
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі