Іздеу
Маршруты
Карты · Саратов · Балық және теңіз өнімдері

Осьминог

Рейтинг 4,9
2685 баға
Ашылуына дейін 12 мин
Саратов, улица имени В.Г. Рахова, 72Б
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Балық және теңіз өнімдері Осьминог, Саратов, фото
Балық және теңіз өнімдері Осьминог, Саратов, фото
Тағы 101
Шолу
Фотосурет
111
Пікірлер
992
Ерекшеліктер

Мекенжай

Саратов, улица имени В.Г. Рахова, 72Б
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу
osminog64.ru

Жұмыс уақыты

Ашылуына дейін 12 мин
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Рабочая улица / Ульяновская улица
91 м
4
Рабочая улица / Ульяновская улицаШахматный клубУлица МичуринаРабочая улицаУлица Рахова
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

08:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Магнит
Рейтинг 4,3
Магнит
Рейтинг 4,3
ВкусВилл
Рейтинг 4,5
ВкусВилл
Рейтинг 4,3
Рыбец
Рейтинг 4,1
Рейтинг 4,9
2685 баға
Осы орында бағалаңыз

992 пікір

Әдепкі бойынша
Денис
6 деңгейлі қала білгірі
11 қазан 2025
Осьминог наш саратовский ТОП-магазин по морепродуктам, включая рыбу. Почти всегда можно выбрать что-то себе по вкусу. Широкий ассортимент рыбы: форель, дорадо, терпуг, камбала, всех не перечесть. Регулярно берем форель, мидии, креветки, на новый год и другие праздники крабики заходят) Недавно брали целого(!) осьминога, приготовили - вкуснотища! Где еще такое купишь в Саратове. Много замаринованных вариантов, икры. Бывают морские ежи, но оочень редко, надо ловить. Как-то брали - вкуснятина и полезнятина) Да, наверное, все в Саратове уже знают про Осьминог и его ассортимент. По городу несколько магазинов, но на Рахова как-то ближе и привычней... На фото приготовленная продукция магазина Рекомендую!
1
2
ZOV
11 деңгейлі қала білгірі
5 ақпан
Магазин хороший чистый удобный, цены кусаются чуть , как и везде, но продукция качественная, селёдка и скумбрия мороженные , после приготовления или соления,просто бомба, да всё хорошего качества, рекомендую 👍👍👍
1
Алена
3 деңгейлі қала білгірі
19 ақпан
Давно покупаю в Осьминог продукты и обычно все достойно. Но сегодня - взяла икру кижуча, оказалась кислая, с неприятным запахом. Поменяли на горбушу с комментарием, что уже конец сезона, поэтому икра такая. Горбуша пересоленая, с жёсткой шкуркой. Уважаемые владельцы. Если вы не можете найти хорошую икру на рынке - так может просто не привозить её вообще? Вы портите свою же репутацию. Как у вас после этого покупать?
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі