Іздеу
Маршруты
Карты · Большой камень · Кинотеатрлар

Октябрь

Рейтинг 3,0
583 баға
22:00-ге дейін ашық
+7 (914) 330-01-93
Телефон нөмірін көрсету
Большой Камень, улица Приморского Комсомола, 2
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Кинотеатр Октябрь, Большой камень, фото
Кинотеатр Октябрь, Большой камень, фото
Тағы 1
Шолу
Фотосурет
9
Пікірлер
157
Ерекшеліктер

Мекенжай

Большой Камень, улица Приморского Комсомола, 2
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (914) 330-01-93
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

22:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Примсоцбанк
79 м
3
ПримсоцбанкМагазин ЧайкаАдминистрацияАвтовокзал Большой Камень
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

14:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Спутник
Мәдениет үйі
Рейтинг 4,4
Шахтер
Кинотеатр
Рейтинг 4,4
Рейтинг 3,0
583 баға
Осы орында бағалаңыз

157 пікір

Әдепкі бойынша
man1acl1ch
9 деңгейлі қала білгірі
29 қаңтар 2025
Кинотеатру нужно второе дыхание, ремонт, как то заняться им поконкретнее. Туалет ужас, кошмар. Из 4х кабинок 2 закрыты, видимо туалеты сотрудников. 2 оставшиеся разбиты на М и Ж. Закрываться-расхлябанный шпингалет. Туалетной бумаги внутри нет, она висит возле раковин и та заканчивается. Про сушку для рук тут не слышали. По кинотеатру висят новогодние гирлянды, видео что никто им особо не занимается, а зря. Люди ходят, кино смотреть всё любят. В зале общарпанное покрытие пола, местами кресла как будто сломаны. Экран неплохой, а вот звук подкачал, тут тоже стоит поработать. В целом кинотеатр хороший и хочется в него идти, но ещё больше хочется идти в его обновлённую версию. На первом этаже продают вкуснейшую курочку фри, аналог KFC, заходите, будет вкусно
5
Артём Лапов
8 деңгейлі қала білгірі
9 қаңтар
Чисто, тепло куда-то пропало и сыростью веет. Можно взять попкорн, напитки. Звук хороший хорошее качество видео. Удобные кресла!!!
Д
Денис Гонтарь
2 деңгейлі қала білгірі
30 маусым 2025
Ужасный кинотеатр,в зале очень сильно воняет сыростью,до такой степени что дышать невозможо,попкорн весь отсыревший,что почти не имеет вкуса,когда хотел купить билет мне никто не отвечал,потому что там на стуле спал работник этого заведения,никому не советую сюда ходить
4
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі