Іздеу
Маршруты
Карты · Санкт‑Петербург · Кафелер · Околица

Околица

Рейтинг 4,0
550 баға
Жабылуына дейін 7 мин
+7 (931) 969-07-55
Телефон нөмірін көрсету
посёлок Шушары, Московское шоссе, 16
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Кафе Околица, Санкт‑Петербург, фото
Кафе Околица, Санкт‑Петербург, фото
Тағы 25
Шолу
Фотосурет
35
Пікірлер
226
Ерекшеліктер

Мекенжай

посёлок Шушары, Московское шоссе, 16
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (931) 969-07-55
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

Жабылуына дейін 7 мин
Жұмыс кестесі

Ұқсас орындар топтамасы

Топтама  ·  7
Гид по пельменным Петербурга
Яндекс КартыЯндекс Карты

Жету жолы

Шушары
4,1 км
Шушары
ТК Лента
165 м
2
ТК Лента1-й Бадаевский проездПаровозный музей
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Асты алып шығару
Дәретхана
Мүгедектігі бар адамдарға арналған дәретхана
Картамен төлеу
Тұрақ
Өзіңізбен бірге кофе
Шай
Кофе
WC
Бағалар:орташа
Орташа шот:450–500 р.
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді
Төлем тәсілі:несие картасымен төлеу, Жылдам төлем жүйесі, қолма-қол ақшалай, QR-код, картамен төлеу, қолма-қол ақшасыз
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

20:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Пироговый дворик
Рейтинг 4,6
Тимьян
Рейтинг 4,3
Плов
Рейтинг 4,8
Веранда
Рейтинг 4,7
Чито Гврито
Рейтинг 4,4
Рейтинг 4,0
550 баға
Осы орында бағалаңыз

226 пікір

Әдепкі бойынша
Валерия
2 деңгейлі қала білгірі
14 наурыз 2025
Кормят вкусно. Все время после съеденного все было хорошо (это я уже увидев другие отзывы добавляю). Брала обычно или комбо-обед, или второе, или тортик с чаем. Персонал приятный, приветливый. Столы обычно чистые, без крошек и пятен. Из того, что хотелось бы, чтобы исправили - пожалуйста, измените фото комбо-обедов, а то сейчас почему-то второе блюдо в обоих комбо сфотографировано - в двух блюдах, а не в одном, причем мясная часть - с большим количеством жидкости и поэтому бегло считывается, как первое блюдо/суп. Причем во втором комбо, где есть суп - этот суп сфотографирован в маленькой тарелке и в самом низу и почти не виден. В текст уже не всегда есть силы или желание вчитываться после пробежки по магазинам в конце дня и дороги, раз есть картинки. А из-за таких картинок возникает недопонимание при заказе и оплате на кассе. Ещё если обновить немного ремонт и почаще мыть полы - будет ещё приятнее у вас кушать :) Тогда можно ставить 5 звёзд :)
2
1
Алексей С.
9 деңгейлі қала білгірі
27 сәуір
Ну совсем маленький объем первого, да и второго, салата. Когда первый раз пообедал Комбо за 420 руб, понял в чем подвох. У моего кота миска больше. Качество еды в приложении нормально, два раза обедал и не отправился, это уже стоит как минимум двух звезд. На вкус еда не очень хорошая. В придорожных кафе, бывает намного лучше, больше, вкуснее и даже как ни странно дешевле, особенно в пересчёте на вес еды.
О
Олеся Соколова
2 деңгейлі қала білгірі
17 маусым
Ужасная шаверма за 290 рублей классическая. Овощей было ооочень мало и не свежие на вкус, за то гора куриного мяса, которое было практически засохшее, пересоленное, а соус вообще непонятный. Выкинула в помойку, обидно. Больше ничего там покупать не буду.
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі