Іздеу
Маршруты
Карты · Симферополь · Киім дүкені

O'STIN

Рейтинг 4,1
103 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
8 (800) 777-49-99
Телефон нөмірін көрсету
Симферополь, Евпаторийское шоссе, 8 · этаж 1
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Киім дүкені O'STIN, Симферополь, фото
Киім дүкені O'STIN, Симферополь, фото
Шолу
Фотосурет
9
Пікірлер
25
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

Симферополь, Евпаторийское шоссе, 8этаж 1
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

8 (800) 777-49-99
Телефон нөмірін көрсету
ostin.com

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

ТРЦ Меганом
91 м
4
ТРЦ МеганомРакетная улицаУлица Леси УкраинкиУлица КИМСтанционная улица
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Пандус
Өзі тасымалдау
Жеткізу
Сыйлық сертификаты
Киім түрлері:ерлер киімі, әйел киімі, балалар киімі
Науқандар:бонустар
Сырт киім:күрткелер, пальто, мамық, плащтар, жилеттер
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, қолма-қол ақшасыз, QR-код, Жылдам төлем жүйесі, несие картасымен төлеу
Ұйым туралы толығырақ
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Дипломат
Рейтинг 4,1
Лилия мода
Рейтинг 4,3
Рейтинг 4,1
103 баға
Осы орында бағалаңыз

25 пікір

Әдепкі бойынша
А
Анонимді пікір
29 тамыз 2021
Одела и обула дочь к школе в одном магазине! Акция 1+1=3 очень в этом помогла! Модели одежды удобные и красивые, продавцы отзывчивые и внимательные!
3
Ұйым жауабын қарау
А_Ro
13 деңгейлі қала білгірі
23 қазан 2022
Качество одежды хорошее, выбор есть и по моделям и по цветовой гамме. Цены чуть выше среднего, выгодно покупать во время скидок и акций.
1
Ұйым жауабын қарау
А
Анонимді пікір
8 тамыз 2018
Посещала данный магазин в Симферополе в Меганоме в пятницу 3 августа, в районе 6 часов вечера. На кассе стояла небольшая очередь. Я терпеливо ждала, когда единственный кассир всех обслужит. Но, поскольку касс стоит несколько, то люди встали у других в надежде, что их обслужат там. Единственная кассир сказала, что она одна. И толпа, занявших в другой кассе, с округленными глазами встала за мной с нетерпением ждать своей очереди. После того, как народ начал понимать, что мало человек впереди еще ничего не значит, т.к. им долгое время оформляли карту, затем подскочила покупательница, которая набирала до бонусов, потом вся очередь ждала ее смс подтверждения, люди начали гневно оставлять свои вещи и уходить из магазина. Администратор ничего не прелпринимала, хотя явно слышала нервозность в очереди. После того, как я простояла 30 минут!( после 2ух человек) я также, как и предыдущие покупатели оставила свой товар и ушла. Обслуживание ужасное. И не смотря на то, что я набрала приличную кипу нужных мне вещей и утешала себя тем, что приду в другой раз, посетив снова этот магазин во вт и, заметив опять "небольшую" очередь , развернулась, представив очередное бесконечное обслуживание
6
4
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі