Іздеу
Маршруты
Карты · Мәскеу және Мәскеу облысы · Азық-түлік гипермаркеті

О'кей

Рейтинг 4,9
10062 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
+7 (495) 287-96-43
Телефон нөмірін көрсету
посёлок городского типа Отрадное, Пятницкое шоссе, 1, стр. 1 · этаж 1
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Азық-түлік гипермаркеті О'кей, Мәскеу және Мәскеу облысы, фото
Тағы 187
Шолу
Фотосурет
197
Пікірлер
2875
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

посёлок городского типа Отрадное, Пятницкое шоссе, 1, стр. 1этаж 1
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (495) 287-96-43
Телефон нөмірін көрсету
www.okeydostavka.ru

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Пятницкое шоссе
2,88 км
1
Пятницкое шоссеМитино
Торговый парк Отрада
110 м
4
Торговый парк ОтрадаСанаторийБольница Медси ОтрадноеЖК Микрогород в ЛесуПоворот на Митинское кладбище
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Тұрақ
Дәмхана
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу
Науқандар:жеңілдіктер, науқандар, арнайы ұсыныстар, бонустар
Ұйым туралы толығырақ
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

14:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

О'кей
Рейтинг 4,9
О'кей
Рейтинг 4,9
Гипер Лента
Рейтинг 5,0
Перекрёсток
Рейтинг 4,7
Гипер Лента
Рейтинг 4,9
Рейтинг 4,9
10062 баға
Осы орында бағалаңыз

2875 пікір

Әдепкі бойынша
Tim Now
11 деңгейлі қала білгірі
6 наурыз
Ужасная система самообслуживания. Худшая на рынке… всего три товара покупал сегодня. Но! У одного вес бутылка воды) отличается на 20гр - звать продавца, у другого(мясо на вес) зачем то два штрих кода - надо сканировать какой-то один, какой - зовите продавца… продавец же считает систему супер современной и хамит, потому что я что-то не так делаю?! Да я привык пикнул, пикнул, оплатил - ушел. А не вот это вот… ах да, ещё и очереди стали всегда большие в обычное время
10
2
Ұйым жауабын қарау
Arthur Hämaus
13 деңгейлі қала білгірі
5 қаңтар 2025
Отличный ГМ Раньше очень любил покупать в сети Окей Время меняется и это уже не тот магазин, что я знал лет 10 назад Нравился ассортимент алкоголя раньше, выбор большой Выпечка тоже нравилась Магазин просторный и чистый Рад что вы ещё на плаву В краце скажу ещё, как бывший визитных представитель, в сети Окей даже нравилось работать больше Более приветливые сотрудники
3
Амантур Ташполотов
4 деңгейлі қала білгірі
2 наурыз
Информация будет полезна водителям, которые сюда что-либо привезли. Вожу сюда пельмени. Самый отвратительный магазин из всех, что мне попадались в жизни вообще. Приемка это просто ад. Каждый раз приходится ждать выгрузки несколько коробок от 2 и более часов. Работает одна пенсионного возраста женщина. хамит налево и направо. Очевидно, что не справляется со своей работой, но почему ее не заменяют никем. Хотелось бы что бы сменили данную приёмщицу, крадет наше время просто так. Пожалуйста, обратите на этот отзыв внимание и отправьте женщину на заслуженный отдых, спасибо!
3
3
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі