Іздеу
Маршруты
Карты · Санкт‑Петербург · Азық-түлік гипермаркеті

О'кей

Рейтинг 4,7
8630 баға
00:00-ге дейін ашық
8 (800) 250-00-08
Телефон нөмірін көрсету
Санкт-Петербург, Индустриальный проспект, 25
Сақтау
Карта рәсімдеу
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Азық-түлік гипермаркеті О'кей, Санкт‑Петербург, фото
Тағы 95
Шолу
Тауарлар мен қызметтер
Фотосурет
105
Пікірлер
2142
Филиалдар
Ерекшеліктер

Витрина

Жаркое лето! Дарим 4 путешествия
Скидки до 50% на товары каждую неделю в наших соцсетях
Барлық тауарлар мен қызметтерді қарау

Мекенжай

Санкт-Петербург, Индустриальный проспект, 25
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

8 (800) 250-00-08
Телефон нөмірін көрсету
www.okeydostavka.ru

Жұмыс уақыты

00:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Ладожская
3 км
2
ЛадожскаяПроспект БольшевиковНовочеркасская
Индустриальный проспект
109 м
4
Индустриальный проспектПроспект КосыгинаПроспект Косыгина / Индустриальный проспектУлица ОсипенкоПроспект Ударников
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Дәмхана
Тұрақ
Жеткізу
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Компанияны Яндекс Карты сервисінде жарнамалау

Келушілер саны және жұмыс кестесі

23:00Әдетте келушілер аз
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 4,7
8630 баға
Осы орында бағалаңыз

2142 пікір

Әдепкі бойынша
Евгений Ефремов
6 деңгейлі қала білгірі
19 сәуір
Хороший магазин, большой выбор продуктов и товаров, народу всегда много проходимость большая, но при этом кассиры успевают обслужить большое количество покупателей, есть ещё кассы самообслуживания, так что в очередях долго стоять не приходится! Внутри так же имеется аптека, ремонт телефонов, куча маленьких магазинов и банкоматы разных банков!
1
Ұйым жауабын қарау
Victor Zagrebin
18 деңгейлі қала білгірі
9 наурыз
Как то все печально стало в магазине окей, раньше покупали продукты и другие вещи по доступным ценам, но то что сейчас творится, это полный треш. Цены зашкаливают на все. Помню как в том году покупали тюльпаны на 8 марта нашим дамам, вечером 8 марта их практически не осталось, но в этом году многие видимо не получили цветы, цена была 749 рублей(это не перебор ли за 3 тюльпана?), 8 марта такого моря завявших цветов я никогда и негде не видел, и их завявшие уже пытались продать по акции за 99руб. И на многие товары, продукты такой же трешь, это называется бизнес по русски, а не работа для людей. Либо мир сошёл с ума, либо руководство сети окей живёт в каком-то другом мире.
4
1
Ұйым жауабын қарау
Игорь
22 деңгейлі қала білгірі
14 наурыз
Для Окея - бестолковый. Совершенно не логичное (на мой взгляд) размещение товаров, жутко захламленные паллетами ряды. Ужасно скудный, даже убогий, выбор алкоголя и мясных продуктов. Прикассовая зона - не прикассовая, а где-то сбоку, до аптеки идти - состаришься. Всё это простительно для гипера классом пониже - Ленты или Ашана, - но не для тех, кто позиционирует себя выше уровнем.
Ұйым жауабын қарау
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі