Іздеу
Маршруты
Карты · Ковров · Кафелер · Norimi

Norimi

Рейтинг 4,3
291 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
+7 (930) 222-44-41
Телефон нөмірін көрсету
Ковров, Комсомольская улица, 116, стр. 1
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Кафе Norimi, Ковров, фото
Тағы 108
Шолу
Жаңалықтар
1
Фотосурет
118
Пікірлер
173
Ерекшеліктер

Мекенжай

Ковров, Комсомольская улица, 116, стр. 1
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

NORIMI.RU
+7 (930) 222-44-41
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

ТЦ Городок
169 м
4
ТЦ ГородокДепоЛедовый дворецХвойная улицаКомсомольская улица
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Асты алып шығару
Мүгедектігі бар адамдарға арналған дәретхана
Картамен төлеу
Wi-Fi
Жазғы дәліз
Өзіңізбен бірге кофе
Сыйлық сертификаты
Курьерлерге қамқорлық
Қолма-қол ақшасыз кеңестер түрлері:нетмонет
Төлем тәсілі:дисконттық жеңілдіктер жүйесі, қолма-қол ақшалай, картамен төлеу, қолма-қол ақшасыз, QR-код, несие картасымен төлеу
Музыка:europop
Науқандар:жеңілдіктер, науқандар, арнайы ұсыныстар, бонустар, сыйлықтар
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

19:00Әдетте келушілер көп
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 4,3
291 баға
Осы орында бағалаңыз

173 пікір

Әдепкі бойынша
Галина Ковальчук
5 деңгейлі қала білгірі
10 сәуір
Очень огорчила доставка. Когда только открылись и первые полгода качество блюд было на высоте, качество оправдывало цену. Сейчас оочень слабо, а учитывая ценник совсем печально. Том ям абсолютно водянистый ненаваристый бульон, креветки сильно переварены, грибы малюсенькие, одна жидкость, нет кинзы, лемонграсс тоже не заметила, нет лайма, риса мало, и в бульон как будто добавлена Сметана. Роллы с креветкой и снежным крабом не советую совсем, сухомятина жуткая, не обратила внимания ,что нет сыра Филадельфия и есть это невозможно. Рис разваливается! Вывод - не хочется возвращаться совсем. Ценник снизить в три раза, тогда будет соответствовать качеству и вкусу.
3
Наталия
4 деңгейлі қала білгірі
14 ақпан
Если раньше была уверенность в качестве и скорости, то сейчас то ли глупые и необученные подростки стали работать, то ли просто решили делать разовые заказы, после которых клиент не вернется... Качество испортилось, телефон просто сбрасывают. Крылья приезжали недожаренными в заказе, который делали 3 часа! Даже соевый соус умудрились испортить. Обратной связи просто нет, этому бизнесу все равно на Ваше мнение Филадельфия - рыба была цвета молочного поросенка. На вкус отвратительный лосось
4
1
Ұйым жауабын қарау
Алексей Медведев
4 деңгейлі қала білгірі
23 ақпан
Заказал одну пиццу и одни горячие роллы ,подмечу! Заказал был сделан в 16:40 , по итогу звоню в ресторан в 18:10, говорят курьер выехал 10 минут назад, по итогу приехало все в 19:15 . Соответсвенно горячие роллы стали холодными, а про пиццу и говорить не буду. А так забыл сказать в роллах с угрем, угорь обнаружен не был , а у пиццы сырое тесто !
1
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі