Іздеу
Маршруты
Карты · Озеры · Азық-түлік дүкені

МЯСОешка

Рейтинг 4,8
322 баға
19:00-ге дейін ашық
+7 (962) 920-37-75
Телефон нөмірін көрсету
Озёры, улица Ленина, 47В
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Азық-түлік дүкені МЯСОешка, Озеры, фото
Тағы 52
Шолу
Фотосурет
62
Пікірлер
154
Ерекшеліктер

Мекенжай

Озёры, улица Ленина, 47В
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (962) 920-37-75
Телефон нөмірін көрсету
taplink.cc

Жұмыс уақыты

19:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Автостанция Озёры
129 м
3
Автостанция ОзёрыФабричнаяФирма ОкаОзёры
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Тұрақ
Жеткізу
Итпен мүмкін
Ет
Гастрономиялық ет
Мүгедектігі бар адамдарға арналған тұрақ
Сыйлық сертификаты
Фермерлік өнімдер
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу, қолма-қол ақшасыз
Науқандар:жеңілдіктер
Мүгедектер арбасында үй-жайға кіруге қолжетімділік:Қолжетімді
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

09:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Магнит
Рейтинг 4,1
Магнит
Рейтинг 4,3
Чижик
Рейтинг 4,8
Дикси
Рейтинг 4,4
Дикси
Рейтинг 4,4
Рейтинг 4,8
322 баға
Осы орында бағалаңыз

154 пікір

Әдепкі бойынша
Жанна Сергеевна
5 деңгейлі қала білгірі
3 маусым
Очень хороший магазин. Большой ассортимент мясной продукции. Колбасы, деликатесы, полуфабрикаты собственного производства. Шашлык мясной, куриный, индейка говядина в разных маринадах. Колбаски для жарки просто объедение. Все натуральное. Вежливый персонал всегда подскажут. Можно сделать заказ.
3
Анна Постникова
8 деңгейлі қала білгірі
20 мамыр
На той недели брала на пробу, творожный пирог, невероятно вкусный с вишней и малиной, запёкся , постоял, съели почти весь, еще соседей угостила, целуем Ваши руки🤗🌹😋А также брали мясо и полуфабрикаты, все свежее, качество на высоте 👍, спасибо команде Мясоешке, за Ваш труд и любовь к своей работе, процветания Вам и здоровья! 💞
4
Ангелина Ямковая
21 деңгейлі қала білгірі
19 мамыр
Что касается мяса, всё замечательно! Говядина и шницель куриный ( остальное не брала)вкусные, вопросов нет. Персонал нормальный. Но с полуфабрикатами полный.. ужас. На фото так всё аппетитно выглядело, что набрала полный ассортимент. Разваливается всё! И вареники с картошкой, и с творогом. На фото с картофелем, это только закинули уже трескаются. Творог внутри не понятен вообще , первый раз, что дети отказались есть.Пельмени расклеились по месту скрепления, мясо натуральное, но сухое. Остались манты.. Добавляю фото по просьбе производителя, много не буду писать, чуда не произошло. На фото всё видно! О выброшенных деньгах: жалко денег за полуфабрикаты, так как набрала их на приличную сумму, не могла и подумать, что такое возможно, так как и сами лепим, и покупаем и пельмени, и вареники, но такое не происходило, это обидно!( купили на 6900, 900 это мясо, остальное изделия)Деньги не падают и не достаются просто так, поэтому да жалко 6т, да я расстроилась, так как рассчитывала на другое качество. Остальную сумму за мясо, не жалко, она Ваша сполна) Поэтому и не стоит одна звезда, но и пять не возможно поставить. По моему всё справедливо.
2
4
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі