Іздеу
Маршруты
Карты · Мәскеу · Ет, шұжық дүкені

Мясо

Рейтинг 4,3
160 баға
21:00-ге дейін ашық
Москва, Кронштадтский бульвар, 47 · этаж 1
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Ет, шұжық дүкені Мясо, Мәскеу, фото
Ет, шұжық дүкені Мясо, Мәскеу, фото
Тағы 1
Шолу
Фотосурет
7
Пікірлер
60
Ерекшеліктер

Мекенжай

Москва, Кронштадтский бульвар, 47этаж 1
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу

Жұмыс уақыты

21:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі

Ұқсас орындар топтамасы

Топтама  ·  5
Где покупать шоколад
Яндекс КартыЯндекс Карты

Жету жолы

Коптево
1,61 км
2
КоптевоВодный стадионРечной вокзал
Университет спорта и туризма
69 м
4
Университет спорта и туризмаСолнечногорская улицаПоликлиника3-й Лихачёвский переулокУлица Лавочкина
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Халяль
Рейтинг 4,4
Ситора
Рейтинг 4,9
Мясная Лавка
Рейтинг 4,7
Медвежья лавка
Рейтинг 4,7
Бифбери
Рейтинг 4,8
Рейтинг 4,3
160 баға
Осы орында бағалаңыз

60 пікір

Әдепкі бойынша
Alla Ignatowa
7 деңгейлі қала білгірі
18 желтоқсан 2023
Хороший выбор, но цена конечно завышена. Но так как особо мясных отделов в округе нет, наверное это и объяснимо. Качество хорошее, нареканий нет. Всегда есть мясник, если нужно разрубят так как нужно. Удобно что есть огромный выбор специй. Персонал приветливый. Твёрдая четвёрка, но только из за цен)
3
Гульнура
12 деңгейлі қала білгірі
4 шілде 2024
Магазин отличный, покупала там продукцию, мне очень понравилось. Цены приемливые, товар свежий. Точка ухоженная, чистая. Персонал очень ответственный и доброжелательный.
1
Виктория Маношкина
6 деңгейлі қала білгірі
18 желтоқсан 2024
Раньше приходила, были отличные продавцы и свежее мясо. Сегодня заехала, за прилавком был парень, не знаю как помягче сказать…мне кажется, что он нездоров. Попросила бифштекс и рулетики из курицы с грибами и сыром, он закинул все в пакет. Я обращаюсь к нему с просьбой, чтобы уложил котлеты на лотки, так как заботливо это ранее делали другие продавцы. У него начались агрессивные повадки, что-то бубнил себе под нос и смотрел на меня с презрением. Уложил. Кинул на прилавок, спасибо, что не в меня) Потом я попросила пакет, который тоже жестом был кинут в мою сторону и туда же полетел чек об оплате. Моя адекватность и понимание решили, что не стоит обращать внимание на такое поведение. Я бы ни за что не оставила отзыв, если бы рулетики были свежими….увы….ужин для всей семьи полетел в помойку, рулетики жутко кислые. Выводов два: 1) небезопасно подходить к прилавку 2) небезопасно теперь покупать у Вас продукты. Очень разочарована.
5
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі