Іздеу
Маршруты
Карты · Қырым · Кафелер

My coffee

Рейтинг 4,7
149 баға
22:00-ге дейін ашық
+7 (978) 005-66-39
Телефон нөмірін көрсету
село Голубинка, улица Ленина, 9Б
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Кафе My coffee, Қырым, фото
Кафе My coffee, Қырым, фото
Тағы 28
Шолу
Мәзір
Фотосурет
38
Пікірлер
79
Ерекшеліктер

Мәзір

Көптен жаңартылмаған
Корзинка
воздушный белковый крем в песочной корзинке.
100 ₽1 шт.
Барлық мәзірді қарау

Мекенжай

село Голубинка, улица Ленина, 9Б
Бағыт

Контактілер

+7 (978) 005-66-39
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

22:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Голубинка-2
23 м
Голубинка-2
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Асты алып шығару
Тұрақ
Дәретхана
Картамен төлеу
Wi-Fi
Жазғы дәліз
Өзіңізбен бірге кофе
Спорттық трансляциялар
Орташа шот:300–600 р.
Қолма-қол ақшасыз кеңестер түрлері:Яндекс Кеңестері
Жануарлармен кіру:жануарлармен тыйым салынған
Төлем тәсілі:электронды ақшалармен, картамен төлеу, қолма-қол ақшалай, банктік аударым бойынша
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

12:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 4,7
149 баға
Осы орында бағалаңыз

79 пікір

Әдепкі бойынша
Валерия
4 деңгейлі қала білгірі
14 мамыр
Через день кушаем в этом кафе , всегда с удовольствием! Всегда свежие продукты, ценовая политика более, чем лояльна ( а если сравнивать с остальными кафешками, так вообще дешёвая). Всегда на кухне чистенько, можно подсмотреть. Кто там говорит, что они без головных уборов , чушь , везде так, а здесь хоть видно, что везде порядок. Девочки готовят с душой, вкусно,сытно,аппетитно. Спасибо, что вы есть и кормите нас 😇😇😇😇😇 кофе вкусный, бургеры прекрасны, картошка фри с обалденным соусом. Рекомендую к посещению обязательно!!!
Екатерина Романова
8 деңгейлі қала білгірі
30 қыркүйек 2025
Если Вы хотите вкусно перекусить, то Вам точно не сюда. Еда просто отвратительная, картошка по деревенски такое чувство, чтт вообще пластмассовая, внутри ледяная. Чай и коктейли молочные, пришлось про них напоминать неоднократно, уже посое того, как принесли основную еду. Нас было 2 взрослых и двое детей, у всех осталось просто отвратительное послевкусие, картошку вынесли в мусорку, что бы ее болтше никому не разргрели. Лица у всех как в ресторане ))) Девочки, не обижайтеси на мой отзыв, пересмотриите отношение, сами попробуйте то, что готовите!!!! Я желаю Вас лишь процветанмя и побольше довольных, сытых гостей🙏🫶
4
1
Ұйым жауабын қарау
Владимир
8 деңгейлі қала білгірі
15 қараша 2025
Вкуснее донера, чем здесь я еще не пробовал. Тесто, соус, говяжий кебаб, все идеальное. Когда проезжаем в этих краях, стараемся спланировать перекус так, чтобы заехать именно сюда. Очень удобное месторасположение, никуда не надо сворачивать. Всех благ вам и процветания!
2
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі