Іздеу
Маршруты
Карты · Мәскеу · Мерекеге арналған тауарлар

Mrshar.ru

Рейтинг 4,9
29 баға
10:00-ге дейін жабық
+7 (995) 115-99-92
Телефон нөмірін көрсету
Москва, Харьковский проезд, 2, стр. 9
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Мерекеге арналған тауарлар Mrshar.ru, Мәскеу, фото
Мерекеге арналған тауарлар Mrshar.ru, Мәскеу, фото
Тағы 7
Шолу
Тауарлар мен қызметтер
Жаңалықтар
1
Фотосурет
17
Пікірлер
22
Ерекшеліктер

Тауарлар мен қызметтер

Көптен жаңартылмаған
Баллон с гелием L
Портативный баллон заправленный на 25 атм. Хватает на 30 шаров 30 см.
2200 ₽1 шт.
Барлық тауарлар мен қызметтерді қарау

Мекенжай

Москва, Харьковский проезд, 2, стр. 9
Бағыт

Контактілер

+7 (995) 115-99-92
Телефон нөмірін көрсету
mrshar.ru

Жұмыс уақыты

10:00-ге дейін жабық
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Пражская
4,4 км
1
ПражскаяУлица Академика Янгеля
Харьковский проезд
173 м
4
Харьковский проездСтанция Бирюлёво-ТоварнаяБирюлёво-Тов.Медынская улица, 4Улица Подольских Курсантов, 26
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Тұрақ
Өзі тасымалдау
Қызметкерлерді шақыру батырмасы
Жеткізу
Итпен мүмкін
Мүгедектер арбасында үй-жайға кіруге қолжетімділік:Қол жетімді емес
Жануарлармен кіру:барлық жануарларға рұқсат берілген
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, банктік аударым бойынша, онлайн, Жылдам төлем жүйесі
Науқандар:жеңілдіктер, арнайы ұсыныстар, сыйлықтар
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?
Рейтинг 4,9
29 баға
Осы орында бағалаңыз

22 пікір

Әдепкі бойынша
Tatiana Y
12 деңгейлі қала білгірі
25 наурыз 2025
Выгодное предложение за качественный товар и обслуживание! Брали два баллона по 25атм на три дня рождения. С одного баллона надули - фольгированного дракона 92см, 3 фольгированных облака 48см, фольгированное солнышко 40см, фольгированную единичку 80см, фольгированную Куроми 83см, 24 латексных шара 30см Со второго надули 3 латексных шара 30см Судя по всему должно хватить и ещё, вероятно, останется на предстоящие 21 латексный шар 30см, 3 фольгированных звезды 56см и фольгированную трёшку 80см Забирали самовывозом, на месте показали давление в баллонах Будем ездить заправлять
2
Сергей Ионов
16 деңгейлі қала білгірі
23 ақпан
Нашел данный магазин на Авито, читал много отрицательных отзывов, но решил попробовать взять газ в этом магазине, созвонился, подъехал и забрал балон, давление в баллоне мне показали перед покупкой, носик для шаров с клапаном очень удобен, шарики обработал гелем и надул в ночь на 12.02, летают до сих пор, балкона хватило на 2 фальгированые шара и 15 обычных, осталось ещё не ного газа, магазин хороший без обмана ! Отрицательные отзывы оставляют видимо те, у кого нет опыта и руки не под шарики )
Михаил C
15 деңгейлі қала білгірі
25 желтоқсан 2024
Некомпетентные необязательные сотрудники. Не удалось заправить баллон. В их конторе не нашлось соответствующего переходника, чтобы заправить типичный баллон из под гелия. Поменять мой баллон не захотели, так как мой баллон из под гелия был с манометром, а их баллоны без манометра. Хотя в объявлении ни слова об этом не сказано какие баллоны заправляют и какие меняют. Пункт выдачи /заправки/обмена находится на отшибе по сути в промзоне, добираться очень неудобно. Потратил минимум пару часов на дорогу.
4
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі