Іздеу
Маршруты
Карты · Иваново · Дәріханалар

Моя аптека

Рейтинг 3,9
106 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
Иваново, 30-й микрорайон, 10
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Дәріхана Моя аптека, Иваново, фото
Дәріхана Моя аптека, Иваново, фото
Тағы 1
Шолу
Фотосурет
8
Пікірлер
25
Ерекшеліктер

Мекенжай

Иваново, 30-й микрорайон, 10
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Пожарно-спасательная академия
214 м
4
Пожарно-спасательная академияМикрорайон Московский – ВостокМагазин СказкаУлица Маршала ВасилевскогоИскра льда
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Максавит
Рейтинг 4,4
Вита Экспресс
Рейтинг 4,4
Максавит
Рейтинг 4,7
37 Плюс
Рейтинг 4,0
Ригла
Рейтинг 3,7
Рейтинг 3,9
106 баға
Осы орында бағалаңыз

25 пікір

Әдепкі бойынша
Галина Владимировна
9 деңгейлі қала білгірі
25 ақпан 2023
Всегда нравилась эта аптека, но последний раз фармацевт, думаю купила диплом, выдала вместо амитриптилина фенибут, сказав, что это одно и тоже, объясните ей, что антидепрессанты нельзя заменять! В результате, я повелась на её уговоры, лечение ребёнка было нарушено! Отвратительный, неквалифицированный сотрудник! Слава богу, на приём пошли через 3 дня, всё поправили!!!
1
Наталья С.
4 деңгейлі қала білгірі
16 ақпан 2023
Отвратительная аптека. Часто прихожу и никого нет за прилавком и ни записки, ни звонка. Дважды продали мне неисправные градусники. Сегодня зашла спросила антибиотик, у меня болит горло, а моему сыну при ангине такой выписывали. Зашла просто спросила, есть ли в наличии. Поучила в ответ такой отпор на повышенных тонах, что должен быть рецепт, что ходят тут всякие без рецептов, а потом людям по рецептам антибиотиков не хватает. Простите, это я чтоли по всему городу антибиотики скупила? Или я даже спросить не имею права без рецепта? Или я спрашиваю наркотики или оружие? Откровенное хамство и некомпетентность. Даже одной звезды не заслуживают. Просто пользуются тем, что рядом других аптек нет. Не ходите туда
4
ОЛЬГА КАЛИНА-психолог в"СИРИУСЕ"
5 деңгейлі қала білгірі
27 ақпан 2020
Я поставила "4" потому,что есть небольшие недостатки:1.все время-пока беру здесь лекарства-преоритет остается ЗА ДОРОГОСТОЯЩИМИ! 2)не объясняют-почему одно лекарство лучше другого?3)негде присесть после дальней дороги-ноги протянуть..
1
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі