Іздеу
Маршруты
Карты · Анапа · Автожуу

Мой сам

Рейтинг 5,0
2888 баға
Тәулік бойы
+7 (995) 228-98-58
Телефон нөмірін көрсету
Анапа, Северная улица, 3В
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Автожуу Мой сам, Анапа, фото
Автожуу Мой сам, Анапа, фото
Тағы 144
Шолу
Жаңалықтар
1
Фотосурет
154
Пікірлер
1231
Ерекшеліктер

Мекенжай

Анапа, Северная улица, 3В
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (995) 228-98-58
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

Тәулік бойы
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Северный рынок
256 м
4
Северный рынокАвтовокзал АнапаСеверная улицаАвтовокзалСанаторий Анапа
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Мүгедектігі бар адамдарға арналған дәретхана
Тұрақ
Wi-Fi
Салонды химиялық тазалау
Машинадан төлем
Өзіне-өзі қызмет көрсететін көлік жуу
Қорғаныс балауызын жағу
Резеңкенің қараю
Жуу:жанасусыз, өзін-өзі қызмет ету
Шанақты жуу құны:50–350 р.
Жануарлармен кіру:барлық жануарларға рұқсат берілген
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Компанияны Яндекс Карты сервисінде жарнамалау

Келушілер саны және жұмыс кестесі

03:00Әдетте келушілер аз
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 5,0
2888 баға
Осы орында бағалаңыз

1231 пікір

Әдепкі бойынша
Олег Владимирович
8 деңгейлі қала білгірі
27 қараша 2025
Приехали в Анапу. Машина от дороги, Москва- Анапа, жуть грязная была. Хватило 300 рублей помыть. 20 рублей пропылесосить салон. Готов каждый раз слышать такие цены. Удивило наличие вёдер, для дополнительного мытья колес и пропущенных мест. Это удобство, набрал ведро, подошёл к машине, домыл пропущенные участки, колеса, сполоснуть можно. А еще удивило наличие щёток на длинном черенке, нанес пену взял щётку, прошёлся по времени ожидания, и полоскать. Рекомендую. Администратор , парень, очень любезен, дружелюбен, отзывчивый. Рекомендую.
1
Ұйым жауабын қарау
Денис Якушев
6 деңгейлі қала білгірі
19 ақпан 2025
Отличная мойка ! Был приятно удивлен приехав из Москвы в Анапу и совершенно случайно заехал на неё. Она в разы лучше любой московской мойки самообслуживания. У каждого бокса есть губки и щётки, пена очень хорошая а не как в москве , большая зона для протирки авто , ведра, умывальник. А что самое приятное по сравнению с московскими мойками показалась дешевле процентов на 30
1
Ұйым жауабын қарау
Рафаэль Ахтямов
5 деңгейлі қала білгірі
13 сәуір
Всем здравствуйте, в целом не плохо, вода, пена, воск, место где можно пропылесосить и почистить салон, НО! Качество пены это что-то с чем-то, не отмывает от слова совсем ! Не отмыла обычную дорожную пыль. Что уже говорить о каких-то крупных загрязнениях 👎🏽 ставлю 2 звезды, товарищи, есть над чем поработать. ———————————————————— Добавлю к ответу от заведения! Автомобиль был помыт за 4 дня до приезда на данную мойку! Автомобиль полностью был вымыт и покрыт покрытием(горячий воск). Пена хоть и разовая, но никчемная ! Приезжаю не первый раз, отзыв реален ! Плюс только за щетки и хороший напор воды ;)
Ұйым жауабын қарау
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі