Іздеу
Маршруты
Карты · Екатеринбург · Супермаркет

Монетка

Рейтинг 4,3
75 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
8 (800) 100-85-00
Телефон нөмірін көрсету
Екатеринбург, Заводская улица, 25
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Супермаркет Монетка, Екатеринбург, фото
Супермаркет Монетка, Екатеринбург, фото
Тағы 45
Шолу
Фотосурет
55
Пікірлер
20
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

Екатеринбург, Заводская улица, 25
Бағыт

Контактілер

8 (800) 100-85-00
Телефон нөмірін көрсету
monetka.ru

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Площадь 1905 года
3,2 км
2
Площадь 1905 годаГеологическаяДинамо
Улица Венгерских Коммунаров
111 м
4
Улица Венгерских КоммунаровЗаводская улицаКрасноуральская улицаУлица ТатищеваНагорная улица
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

02:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 4,3
75 баға
Осы орында бағалаңыз

20 пікір

Әдепкі бойынша
Алина Неволина
16 деңгейлі қала білгірі
23 қаңтар
хороший магазин,есть парковка,достаточно места,вежливый персонал,относительно удобное месторасположение,всегда чисто,обширный выбор товаров на любой вкус и цвет
2
1
Ұйым жауабын қарау
ekb.
9 деңгейлі қала білгірі
17 мамыр 2025
Я почитала отзывы, и хочу сказать обратное . Многие пишут, что кассир хамит на кассе. Я хожу в монетку в день по 1-2 раза, потому как живу тут напротив и это самый ближайший магазин. И по крайней мере мне ни разу никто не нахамил. Видео, что сотрудники стараются, чтобы всегда было чисто на прилавках и в зале. Когда у них спрашиваешь что-то по товару, где находится например, всегда подскажут. Лично насчет сотрудников ничего против не имею, потому что не сталкивалась ни с чем плохим. Из минусов, вроде нет их.
2
1
Антонина
6 деңгейлі қала білгірі
1 қараша 2025
Магазин мне не понравился для первого раза очень неприятное впечатление осталось. Когда вы ставите администратора Не забывайте проверить корону на голове , позволяют себе хамить так было неприятно и Стыдно когда кассир видела что я оплатила товар заставила выложить всё обратно и ради одного чека в чек заглянуть чтобы убедиться прошла оплата или нет магазин грязный кассир хамит панибратское отношение к покупателям. Когда я сказала что в ваш магазин больше не ногой ответ был таков Ну и хорошо что вы сюда не придёте на одного покупателя ещё будет меньше
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі