Іздеу
Маршруты
Карты · Мәскеу · Сауда орталығы

Мичуринский

Рейтинг 4,2
4407 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
Москва, Озёрная улица, 42
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Сауда орталығы Мичуринский, Мәскеу, фото
Сауда орталығы Мичуринский, Мәскеу, фото
Тағы 48
Шолу
Ішіндегі ұйымдар
Жаңалықтар
3
Фотосурет
58
Пікірлер
1289
Ерекшеліктер

Ішіндегі ұйымдар

Era
Ornelio
Fix Price
King Auto
Arum Mebel
Chasy
Autoled
Ribus
Parikmakherskaya Noel
Столото
Барлық орынды көрсету
Барлық орынды көрсету

Мекенжай

Москва, Озёрная улица, 42
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Озёрная
248 м
2
ОзёрнаяЮго-ЗападнаяГоворово
Озёрная улица
151 м
4
Озёрная улицаМетро ОзёрнаяОзёрная улица, 31Большая Очаковская улица, 47Парк Школьников
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Тұрақ
Жеткізу
Сыйлық сертификаты
Төлем тәсілі:дисконттық жеңілдіктер жүйесі, алдын ала төлеу, қолма-қол ақшалай, картамен төлеу, электронды ақшалармен, банктік аударым бойынша, бөліп төлеу, қолма-қол ақшасыз, онлайн, Жылдам төлем жүйесі, несие картасымен төлеу, несиені рәсімдеу
Науқандар:жеңілдіктер, науқандар, арнайы ұсыныстар, бонустар, сыйлықтар
Тұрақ түрі:ақылы, ақысыз
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

09:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Столица
Рейтинг 4,7
Люкс
Рейтинг 4,2
ХЦ
Рейтинг 4,6
Три кита
Рейтинг 4,5
Можайский двор
Рейтинг 4,5
Рейтинг 4,2
4407 баға
Осы орында бағалаңыз

1289 пікір

Әдепкі бойынша
Дмитрий
13 деңгейлі қала білгірі
3 сәуір 2025
Беспорядочно натыканы магазинчики. Напоминает "Горбушку". Парковки нету. На местах рядом стоят машины продавцов. А остальная площадь платная парковка которая почти пустая. При наличии поблизости нескольких торговых комплексов, пытаться посещать это место нет смысла. Странное место.
4
Диана Ли
3 деңгейлі қала білгірі
6 қазан 2024
Ужасный на вид торговый центр, старый, грязный, как и магазины в нем. На всякий случай хочу предупредить, если кто-то решит заказать шторы в ТЦ Мичуринский на первом этаже, где мебель, не совершайте такой ошибки, как мы. К счастью это была всего лишь тюль, а не как я собиралась поменять шторы во всей квартире. Через месяц мне привезли абсолютно другую тюль, с каталогом она не совпадала на 150%, ужасно дешевая ткань жуткого рыжего цвета, пошив тоже отвратительный. Мне сказали, что изменились каталоги, но если прям совсем не подойдут, то они вернут деньги или перешьют шторы. Конечно, такое на окна я повесить не могу. Не буду описывать все 250 мучений и переговоров и обещаний, что ткани застряли на таможне, то у менеджера Розы зуб болит, то голова, то умер кто-то, то она в отпуске. В общем, спустя 5 месяцев, не было ни штор, ни денег, писменную претензию не принимают, т.к. менеджеров Розу и Романа невозможно застать на местах, а сидеть караулить в магазине целый день я не могу. По факту у меня ни штор, ни денег. Поберегите нервы и деньги!
4
1
Бимбо
11 деңгейлі қала білгірі
17 наурыз 2024
Торговый центр представляет из себя дом быта, в котором есть все, что нужно, начиная от изготовления ключей заканчивая покупкой квадроцикла. Также внутри есть магазин Виктория в котором очень широкий ассортимент и приятное обслуживание. Но в тц не очень приятно находится тк интерьер выглядит старым и неаккуратным
5
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі