Іздеу
Маршруты
Карты · Мәскеу · Көлікжай кооперативі

МГСА № 281

Рейтинг 3,6
35 баға
00:00-ге дейін ашық
+7 (499) 530-53-31
Телефон нөмірін көрсету
Москва, улица Колобашкина
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Көлікжай кооперативі МГСА № 281, Мәскеу, фото
Көлікжай кооперативі МГСА № 281, Мәскеу, фото
Тағы 1
Шолу
Фотосурет
3
Пікірлер
9
Ерекшеліктер

Мекенжай

Москва, улица Колобашкина
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (499) 530-53-31
Телефон нөмірін көрсету
roomgsa.info

Жұмыс уақыты

00:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Кантемировская
1,14 км
2
КантемировскаяКаширскаяКаширская
Студгородок
450 м
4
СтудгородокДолина реки ЧертановкиУлица МоскворечьеУправа района Москворечье-СабуровоПролетарский проспект
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Народный гараж
Көлікжай кооперативі
Рейтинг 3,9
МГСА № 156
Көлікжай кооперативі
Рейтинг 4,1
МГСА № 88
Көлікжай кооперативі
Рейтинг 3,9
ГСК № 2
Көлікжай кооперативі
Рейтинг 3,2
ГСК № 1
Көлікжай кооперативі
Рейтинг 4,4
ГСК № 10
Көлікжай кооперативі
Рейтинг 4,2
МГСА № 9м
Көлікжай кооперативі
Әлі бағалар жоқ
Москворечье-7
Көлікжай кооперативі
Рейтинг 4,3
МГСА № 3м
Көлікжай кооперативі
Әлі бағалар жоқ
МГСА
Көлікжай кооперативі
Рейтинг 4,4
Рейтинг 3,6
35 баға
Осы орында бағалаңыз

9 пікір

Әдепкі бойынша
Сергей Г.
3 деңгейлі қала білгірі
6 наурыз
Самая отвратительная стоянка. Феликс председатель постоянно пьяный. Приходит к 11:00 и уходит примерно в 14:00. После него уходит домой один из сторожей. Так что в ночь остается один сторож. Собака вообще не управляемая. Уже несколько сторожей из-за неё поломались. У кого ребра, у кого нога. Рвет очень сильно. Категорически не советую. Николай.
Ольга Иванова
2 деңгейлі қала білгірі
12 қыркүйек 2024
Хуже кооператива не видела, председатель Феликс вечно в нетрезвом виде, невозможно обратиться по текущим вопросам, по территории бегают бездомные собаки, агрессивные. Не рекомендую!!!!
1
2
А
Анонимді пікір
5 ақпан 2020
Что грузовички есть такая проблема, еще проблема с уборкой снега может произойти только на 3 - 4 день. Выезжать очень тяжело. Слава богу в этом году проблемы пока нет. А так в принципе нормально. Меня в общем все устраивает. Народные гаражи рядом не стояли. Только жалко что снесут эти гаражи в скором будущем. Я смотрю по ЮАО уже много снесли. Раньше думали о людях выделяли землю, организовывали гаражные кооперативы, а сейчас настроят чего-нибудь, а куда ставить машины, как их оградить ограблений и угонов,ну кого это должно волновать?Общая оценка Хорошо . Нажал на первую звездочку и сразу же пошел текст.
7
2
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі