Іздеу
Маршруты
Карты · Иркутск · Тамақ және түскі астарды жеткізу

МЭСИ

Рейтинг 4,8
1443 баға
Ертеңге дейін жабық
+7 (3952) 48-24-82
Телефон нөмірін көрсету
Иркутск, улица Новаторов, 3, корп. 8
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Тамақ және түскі астарды жеткізу МЭСИ, Иркутск, фото
Тамақ және түскі астарды жеткізу МЭСИ, Иркутск, фото
Тағы 87
Шолу
Фотосурет
97
Пікірлер
702
Ерекшеліктер

Мекенжай

Иркутск, улица Новаторов, 3, корп. 8
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Доставка
+7 (3952) 48-24-82
Телефон нөмірін көрсету
mesi-sushi.ru

Жұмыс уақыты

Ертеңге дейін жабық
Жұмыс кестесі

Жету жолы

АЗС
199 м
3
АЗСАвиазаводБаняЗаводская
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Тегін жеткізу
Жеткізу
Картамен төлеу
Wi-Fi
Шай
Кофе
Өзі тасымалдау
Жеткізу
Су
Мәзір:суши және ролл, пицца, бургерлер
Жеткізу түрі:жеке курьерлік қызмет
Филадельфия роллдары:335–335 р.
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

23:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Фокс Pizza
Рейтинг 4,4
Пряников
Рейтинг 5,0
Фокс Pizza
Рейтинг 4,4
Ёбидоёби
Рейтинг 4,8
Еда для стройности
Рейтинг 4,2
Рейтинг 4,8
1443 баға
Осы орында бағалаңыз

702 пікір

Әдепкі бойынша
Татьяна
10 деңгейлі қала білгірі
20 наурыз 2025
Роллы очень вкусные, удобно что можно взять половину сета. К кухне нет вопросов.Но немного подпортило впечатление несколько нюансов,в туалете не очень чисто ; официант и бармен одеты в обычную уличную одежду, всё таки во всех кафе и ресторанах в современном мире надевают либо спецодежду либо спокойные не отвлекающие на цвет одежду. Кто-то скажет что главное еда. Да! Но внешний вид персонала не мало важен. И ещё момент... обратите внимание руководство,где в кафе находятся столовые приборы которые потом выносят посетителям!!!!!! На столе в открытом виде,стол находится в полтора метра от входа в туалет!!! Вы серьезно считаете это не антисанитарией????!!!! Чашки официантка моет за бар стойкой и трет салфеткой. Это нужно видеть посетителям???!!!!
3
1
Диана Русанова
5 деңгейлі қала білгірі
18 ақпан
На самом деле ужасно. Шапочки с ужасно отдающим вкусом майонеза, химозный вкус в роллах темпура, чувствуется,что масло для фритюра не меняется,размеры маленькие, граммы не соответствуют, ну а про рис готова поспорить, что он был вчерашний(заказ сделан в 11 утра),заветренный, рассыпался ещё до того,как его достанешь с коробки.И простительна была бы ваша доставка в три часа, будь они вкусными. Удивлена, что у вас есть постоянные клиенты.
1
Ұйым жауабын қарау
Василиcс 🤏🤏
2 деңгейлі қала білгірі
3 қаңтар 2025
Вкусно!! уже как по традиции каждый год заказываем именно у вас. Доставка ровно к назначенному времени,и не смотря на то, что мы живем в другом городе. Сколько заказываем еще ни разу не было каких либо проблем. после покупки заказа звонят и дублируют информацию, что очень удобно) Спасибо большое за вашу еду и хорошее настроение 🍕🍕
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі