Іздеу
Маршруты
Карты · Пермь · Стоматологиялық клиника · Медиум

Медиум

Рейтинг 4,3
169 баға
20:00-ге дейін ашық
+7 (342) 258-07-07
Телефон нөмірін көрсету
Пермь, улица Снайперов, 1
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Стоматологиялық клиника Медиум, Пермь, фото
Тағы 17
Шолу
Фотосурет
27
Пікірлер
57
Ерекшеліктер

Мекенжай

Пермь, улица Снайперов, 1
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (342) 258-07-07
Телефон нөмірін көрсету
medium-charodei.ru
1

Жұмыс уақыты

20:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Улица Снайперов
203 м
4
Улица СнайперовУлица ЧайковскогоСтахановская улицаУлица БауманаУлица Сивкова
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Ресейлік денсаулық сақтау саласындағы қадағалау қызметінен алынған деректер
Қызметтер:хирургия, эстетикалық стоматология, эндодонтия, имплантология, рентгенография, ортодонтия, жақ-бет хирургиясы, протездеу, терапия
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Олеандра
Рейтинг 5,0
Медиум
Рейтинг 4,6
Элис
Рейтинг 4,9
Эстет
Рейтинг 5,0
Стомацентр
Рейтинг 4,6
Рейтинг 4,3
169 баға
Осы орында бағалаңыз

57 пікір

Әдепкі бойынша
Анатолий Повышев
3 деңгейлі қала білгірі
23 наурыз
записали ребёнка с острой болью на удалении зуба 19.03.26. 21 перезвонил ,уточнить запись и сказать что острая боль и ребёнок вечером уезжает на поезде.в регистратуре сказали хорошо,приезжайте. приехали со всеми анализами,ЭКГ,справка от педиатора. по итогу тупо консультация а запись на удалении зуба тока через 2 недели! вопрос к регистратуре!? что вы там сидите и ничего не говорите. по итогу 1500 за такси отдали а ребёнок так и ушёл с острой болью
Ұйым жауабын қарау
Анна С.
5 деңгейлі қала білгірі
8 сәуір 2025
Последние лет 7 лечу и протезирую зубы в этой клинике. Никаких нареканий по качеству работы нет, пломбы стоят, импланты прижились, коронки подобраны в тон своих зубов. Всегда все четко и по делу проконсультируют, лишних услуг не навязывают. Рекомендую!
2
mahililsms228
2 деңгейлі қала білгірі
25 наурыз 2025
Пришла делать пломбу, так как прошлая отпала. Пришла по рекомендации, думала будет все норм, но нет… Прихожу и говорят « Девушка, а вы знайте что у нас платная клиника» эммм сразу -5 звезд. Ну ладно, сделали снимок зуба сказали отличный! В итоге сделали мне пробку УЖАСНУЮ просто отвратительную, зуб болел АДСКИ, аж до слез. После ,через месяц начал появляться кариес, так как очень плохо выполнили работу, можно сказать испортили мне зуб, за что деньги платим таким врачам? Не знаю. Просто надо бежать из этой клиники!!
7
2
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі