Іздеу
Маршруты
Карты · Марий Эл Республикасы · Кафелер

Майами

Рейтинг 1,8
333 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
Республика Марий Эл, Звениговский район, Кокшамарское сельское поселение, поселок Уржумское Лесничество, Лесная улица
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Кафе Майами, Марий Эл Республикасы, фото
Кафе Майами, Марий Эл Республикасы, фото
Шолу
Фотосурет
3
Пікірлер
107
Ерекшеліктер

Мекенжай

Республика Марий Эл, Звениговский район, Кокшамарское сельское поселение, поселок Уржумское Лесничество, Лесная улица
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Сосновский поворот
122 м
1
Сосновский поворотКоллективный сад
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Ұйым туралы толығырақ
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

07:00Әдетте келушілер аз
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Balcon
Рейтинг 4,9
WilcoBar
Рейтинг 4,7
Альденте
Рейтинг 5,0
Терраса
Рейтинг 4,9
Хмель и Шишка
Рейтинг 5,0
Рейтинг 1,8
333 баға
Осы орында бағалаңыз

107 пікір

Әдепкі бойынша
kp5217
11 деңгейлі қала білгірі
12 маусым
Отличная кухня и вежливый персонал. Советую обязательно посетить.
Геннадий Карабчевский
10 деңгейлі қала білгірі
8 шілде 2023
Ужас??? Не то слово!!! Да, с дороги красиво, но стоило зайти внутрь... Если бы нам не надо было ребенка покормить(2,5), мы б сразу ушли. А цены!!!! Помидор и огурец равно 100 р (100грамм стоит 100 рублей, называется нарезка), 12 пельмешек тоже в районе 100 р. Но ладно бы цены офигенно завышены, так грязь, умывальник тоже, ни одной салфетки, ни туалета, хамоватая продавец (или нам показалось???), столы грязные. При нас люди с 21регионом заказали шашлык, их все устроило, может местные. Но мы из Кирова ехали в Пензу, для нас такое недопустимо. Даже мыла нет!!!! Ни-ко-му не рекомендую!!!!!! Объезжайте стороной!!! Дальше есть Кафешки получше!
5
Андрей Крылов
9 деңгейлі қала білгірі
27 қыркүйек 2023
Предпоследний раз был там лет 15 назад. До сих пор помню мясо с картошкой, которое заказал. Мясо было не прожуешь. Последний раз заезжали с другом недели две назад. Там сейчас буфет. Стояли и добились в решетку минут 5. Окошко было открытым. Так никто и не выглянул. Как было отвратительно, так и осталось.
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі