Іздеу
Маршруты
Карты · Щелково · Киім дүкені

Manic

Рейтинг 4,2
9 баға
22:00-ге дейін ашық
Щёлково, Талсинская улица, 6Б
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Киім дүкені Manic, Щелково, фото
Тағы 9
Шолу
Жаңалықтар
1
Фотосурет
19
Пікірлер
4
Ерекшеліктер

Мекенжай

Щёлково, Талсинская улица, 6Б
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу

Жұмыс уақыты

22:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Сиреневая улица
143 м
2
Сиреневая улицаШелкоткацкая фабрикаНовый мост
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Тұрақ
Винтажды киім
Жеткізу
Бутик
Шоу-рум
Өзі тасымалдау
Сыйлық сертификаты
Киім түрлері:әйел киімі
Жануарлармен кіру:35 см дейінгі иттермен рұқсат берілген
Төлем тәсілі:картамен төлеу
Науқандар:жеңілдіктер
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?
Рейтинг 4,2
9 баға
Осы орында бағалаңыз

4 пікір

Әдепкі бойынша
М
Марина Игнатова
7 деңгейлі қала білгірі
21 қыркүйек 2024
Была 21.09 в магазине. Очень понравился ассортимент, подобрали образ. Качество товара отличное. Прекрасный подход продавца, рассказал и показал. Обслужили с внимательным. Спасибо.
Александра Пыжова
3 деңгейлі қала білгірі
4 шілде 2024
Очень нравится этот магазин, всегда находится то , что нужно. Отзывчивый и добрый персонал . Всегда помогут подскажут . Качество одежды всегда на высшем уровне
1
Софья Виноградова
4 деңгейлі қала білгірі
5 қыркүйек 2024
Посетила данный магазин, ассортимент есть, размеров мало. 27.08 выбирала себе платье, долго сомневалась, сотрудник оповестил, что примерите дома и с легкостью вернете. Я согласилась (зная, что по закону у меня есть две недели ). Платье сильно просвечивало и не подошло по размеру, поэтому я решила его вернуть. 30.08 возвращаюсь в магазин с чеком и пакетом, мне говорят, что с радостью приняли бы, но нет интернета, приходите после воскресения. Пришла 02.09 вечером. Сотрудник (женщина в возрасте, низкого роста) узнав, что я сдаю вещь очень изменилась в поведении, сначала начались придирки к бирке (потертые), я объяснила, что в магазине везде таки бирки. Далее она начала неадекванто кричать на весь магазин и тыкать вещами мне в лицо «вы это носили, воняет, нюхайте, хотя бы постирали». Люди даже заглядывали в магазин. Я считаю, такой сотрудник не может работать в сфере обслуживания, он не умеет спокойно коммуницировать. Прошу принять меры.
1
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі