Іздеу
Маршруты
Карты · Дзержинск · Терезелер

Максима-НН

Рейтинг 2,6
18 баға
Жұмыс істемеуі мүмкін
+7 (920) 294-87-99
Телефон нөмірін көрсету
Дзержинск, улица Грибоедова, 3 · этаж 1
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Терезелер Максима-НН, Дзержинск, фото
Терезелер Максима-НН, Дзержинск, фото
Тағы 1
Шолу
Фотосурет
6
Пікірлер
5
Ерекшеліктер

Мекенжай

Дзержинск, улица Грибоедова, 3этаж 1
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (920) 294-87-99
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

Жұмыс істемеуі мүмкін
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Площадь Ленина
138 м
4
Площадь ЛенинаПроспект ЛенинаУлица ГрибоедоваГорвоенкоматУлица Революции
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Бөлме аралық аражабындар
Орнату
Өндіру
Терезелер:алюминийлі, ПВХ
Есіктер:болат, жылжымалы, ағаштан жасалған, шыны, бөлмеаралық есіктер, кіретін есіктер, темір, пластик, металдық
Терезелік қызметтер:орнату, монтаж, жөндеу, әрлеу
Аксессуарлар:жалюзи
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

С-грейд
Рейтинг 5,0
С-грейд
Рейтинг 4,9
Окна Компас
Рейтинг 4,3
Окна Компас
Рейтинг 4,4
Древстрой
Рейтинг 4,4
Рейтинг 2,6
18 баға
Осы орында бағалаңыз

5 пікір

Әдепкі бойынша
Дмитрий Сиучев
6 деңгейлі қала білгірі
15 желтоқсан 2023
Поставили окна вопросов не было, через непродолжительное время пошли трещины и плесень внутри стеклопакета, по гарантии отказались ремонтировать. Даже не приехали на осмотр, кормили завтраками а потом вообще пропали.
1
1
ЭникиБеники
5 деңгейлі қала білгірі
12 ақпан 2021
Отличный сервис и качество! Устанавливали в этой компании окна маме 3 года назад. Все понравилось. Недавно устанавливали окна в новой квартире (договор №203). Все устраивает. В квартире стало уютно, светло, тепло. Ни от куда не дует (хотя это хрущёвка). Спасибо большое! Дали ваши контакты друзьям. Желаем вам хороших клиентов и процветания!
1
Ұйым жауабын қарау
А
Анонимді пікір
22 желтоқсан 2020
Год назад делала в этой компании окна , сделали некачественно, балконный блок переделывали 3 раза, в спальне из окна дует, и на стыках с откосами образовались трещины, сколько раз не звонили, чтобы они приехали и устранили свой же "косяк", никто так и не приехал, а на улице уже не май месяц, как Вы сами понимаете. Так не работают ребята, хоть и рада, что у вас дружный коллектив, но все таки хотелось бы побольше ответственности за свою работу, не за бесплатно работаете однако........
1
1
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі