Іздеу
Маршруты
Карты · Люберцы · Наубайхана

Маковка

Рейтинг 4,9
86 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
Люберцы, Весенняя улица, 8
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Наубайхана Маковка, Люберцы, фото
Наубайхана Маковка, Люберцы, фото
Тағы 31
Шолу
Фотосурет
41
Пікірлер
53
Ерекшеліктер

Мекенжай

Люберцы, Весенняя улица, 8
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу
p-makovka.ru

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Лухмановская
1,33 км
2
ЛухмановскаяНекрасовкаУлица Дмитриевского
Весенняя улица
39 м
4
Весенняя улицаРождественская улица, 63-й квартал Люберецких полейУлица ЧерёмухинаШкола
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Асты алып шығару
Өзіңізбен бірге кофе
Мүгедектер арбасында үй-жайға кіруге қолжетімділік:Қолжетімді
Жануарлармен кіру:35 см дейінгі иттермен рұқсат берілген
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу, банктік аударым бойынша
Науқандар:жеңілдіктер, науқандар, бонустар
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?
Рейтинг 4,9
86 баға
Осы орында бағалаңыз

53 пікір

Әдепкі бойынша
Ирина Мелихова
7 деңгейлі қала білгірі
25 ақпан 2023
Очень вкусная выпечка, круассаны, конфи с малиной, еще не все попробовали! Кофе вообще один из лучших(венский кофе, известсная марка) на районе, да еще и по такой привлекательной цене! Для сравнения - кофе в «буханке» из автоматической машинки стоит так же, а по качеству намного уступает! Я бы даже сказала не сравнится! И очень приветливые всегда сотрудники! И приложение с приятными бонусами! Спасибо!
5
1
Ұйым жауабын қарау
Анна Иванова
9 деңгейлі қала білгірі
20 желтоқсан 2022
Вкусная свежая выпечка разных типов: сладкая и сытная. Из хлеба пробовала багет - отличный вкус! Понравились круассаны за из большого размера, а также французкая слойка за нежность и сочетание ингредиентов. Кофе не пробовала ещё, немного показался дороговат - вкус не знаю и поэтому пока не рискую кошельком :) В целом, немного завышены цены, но все вкусное и свежее! Утром рядом пахнет выпечкой, это приятно)) Из пожеланий: положить на стулья в заведении мягкие подушки, сидеть холодно и не очень удобно на твёрдой "деревяшке" :)
5
1
Ұйым жауабын қарау
Светлана Садыкова
5 деңгейлі қала білгірі
17 ақпан 2023
С добрым утром 🤗Хочу оставить отзыв о том как здорово заходить по утрам в это отличное заведение ))) Персонал просто бесподобен ,заряжает своими улыбками и вежливым общением на весь день 🙌Выпечка всегда вкусная и свежая 😋Еще как бонус в подарок дали на выбор вкусный хлеб 🤗Обязательно буду советовать вас всем ❤️Хорошего дня🙏
3
1
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі