Іздеу
Маршруты
Карты · Санкт‑Петербург · Мейрамханалар

Махраса

Рейтинг 4,0
26 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
Санкт-Петербург, Загородный проспект, 12
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Мейрамхана Махраса, Санкт‑Петербург, фото
Мейрамхана Махраса, Санкт‑Петербург, фото
Тағы 44
Шолу
Фотосурет
54
Пікірлер
9
Ерекшеліктер

Мекенжай

Санкт-Петербург, Загородный проспект, 12
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Достоевская
246 м
2
ДостоевскаяВладимирскаяЗвенигородская
Пять углов
88 м
4
Пять угловУлица МаратаСтанция метро ЗвенигородскаяЛитейный проспектНевский проспект / Литейный проспект
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Картамен төлеу
Wi-Fi
Өзіңізбен бірге кофе
Бизнес-ланч
Орташа шот:дейін 1000 р.
Бағалар:орташадан жоғары
Арнайы мәзір:гриль
Мекеменің ерекшеліктері:үстел ойындары
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Квартира № 162
Рейтинг 4,5
Мистер Индия
Рейтинг 4,9
Palermo
Рейтинг 4,7
Sezony Social Club
Рейтинг 4,7
О! Куба
Рейтинг 5,0
Рейтинг 4,0
26 баға
Осы орында бағалаңыз

9 пікір

Әдепкі бойынша
Наталья
11 деңгейлі қала білгірі
3 қараша 2018
Были по купонам. Но даже это не сгладило впечатления от этого места. Во-первых сотрудники совсем не располагают к себе, на вопрос чем отличается домашнее вино грузинское от азербайджанского, официант ответила, тем что одно грузинское, а другое азербайджанское! Ну и сама по себе девушка была очень не дружелюбна. Я брала перепёлок, вкусные. Муж брал шашлык, он был жестковат, что говорит о старости барашка. Хачапури нормальный, но тонковат. Но самое главное, это мышь! Пока мы сидели и ждали наш заказ, по залу пробежала маленькая мышка, а может быть это был крысенок, я уж не разглядывала. Такое я увидела впервые в ресторане. Когда мы об этом сказали официанту, она просто удивилась и ни чего не ответила. Кстати, домашнее вино плохое, по вкусу нормально, но дома муж с горшка не слезал после него. А нам знакомые виноделы говорили, что если вино плохое, то от него потом нести будет)
2
А
Анонимді пікір
26 шілде 2018
Очень вкусные шашлыки , кутабы Вино домашнее вообше супер
1
Анна С.
6 деңгейлі қала білгірі
12 желтоқсан 2018
Посещали данное заведение по купону 12.12.18. Самые наихудшие впечатления остались от визита. В момент оплаты выяснилось,что в счет нам включили много лишнего. При попытке выяснить каким образом прризошло данное нещоразумение, официант фальцетом кричала,что мы ничего не помним,а мужчина непонятной должности угрожал, использовал ненормативную лексику и выгнал нас ,используя физическую силу. До сих пор предываю в состоянии обиды и недоумения. Позор вам
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі