Іздеу
Маршруты
Карты · Екатеринбург · АЖҚС

Лукойл

Рейтинг 4,7
1131 баға
Уақытша жұмыс істемейді
8 (800) 100-09-11
Телефон нөмірін көрсету
Екатеринбург, улица Крестинского, 40
Ұйым қайта ашылды ма?
Ия
Жоқ
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

АЖҚС Лукойл, Екатеринбург, фото
АЖҚС Лукойл, Екатеринбург, фото
Тағы 11
Шолу
Фотосурет
21
Пікірлер
255
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

Екатеринбург, улица Крестинского, 40
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

8 (800) 100-09-11
Телефон нөмірін көрсету
auto.lukoil.ru

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Ботаническая
1,55 км
2
БотаническаяЧкаловскаяГеологическая
Ботаническая
450 м
4
БотаническаяБульвар МалаховаЮвелирнаяСамоцветный бульварРижский переулок
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Дәретхана
Дүкен
Дәмхана
Жанармай:АИ-95, АИ-95 Premium, ДО Premium, АИ-92 Premium
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Ұйым иесі ақпараттың өзектілігін бақылап отырады

Келушілер саны және жұмыс кестесі

19:00Әдетте келушілер көп
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Башнефть
Рейтинг 4,6
Varta
Рейтинг 4,4
Башнефть
Рейтинг 4,6
Tamic
Рейтинг 4,7
Varta
Рейтинг 4,6
Рейтинг 4,7
1131 баға
Осы орында бағалаңыз

255 пікір

Әдепкі бойынша
Кролик Рукосуев
28 деңгейлі қала білгірі
21 мамыр 2025
Вроде и удобно всё, и расположение отличное, и сервис неплохой, но есть одно “но”, которое стабильно омрачает мне жизнь. Это как в анекдоте про ёжика, который плакал, кололся, но продолжал лезть на кактус. Каждый раз, когда я подъезжаю к этой заправке, у меня появляется какое-то зловещее предчувствие. Кажется, будто злой рок преследует меня именно в этом месте. Потому что, чёрт побери, я постоянно попадаю на время, когда “Приём топлива”! Вот серьёзно! Каждый раз! Будто кто-то специально следит за мной и привозит цистерну топлива именно в тот момент, когда я подъезжаю к колонке. Это уже не случайность, это закономерность, достойная изучения учёными! Я уже даже начал придумывать теории заговора. Может, это работники заправки специально делают, чтобы поиздеваться надо мной? Может, у них там какой-то график особый, о котором никто не знает? Может, они просто не любят автомобили моей марки? Но, если отбросить шутки в сторону, то в остальном к “Лукойлу” претензий нет. Расположение удобное, персонал вежливый, магазинчик с нужными товарами всегда под рукой. Да и топливо вроде неплохое.
2
1
Ұйым жауабын қарау
Сергей Гурин
8 деңгейлі қала білгірі
29 қараша 2025
Так как работаю рядом, всегда направляюсь на этой заправке. Хороший бензин. Приятное обслуживание. Ах да ещё вкусный кофе.
Ұйым жауабын қарау
Иван Фомин
5 деңгейлі қала білгірі
30 наурыз
Хорошее топливо. Часто заправляюсь на этой заправке. Хорошее обслуживание, очередей нет.
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі