Іздеу
Маршруты
Карты · Санкт‑Петербург · АЖҚС

Лукойл

Рейтинг 4,6
972 баға
21:00-ге дейін ашық
8 (800) 100-09-11
Телефон нөмірін көрсету
Санкт-Петербург, Малая Балканская улица, 55, корп. 1
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

АЖҚС Лукойл, Санкт‑Петербург, фото
АЖҚС Лукойл, Санкт‑Петербург, фото
Тағы 1
Шолу
Фотосурет
11
Пікірлер
235
Филиалдар
Ерекшеліктер
АИ 92+
65,54
АИ 95
71,47
АИ-98
–
ДТ+
80,85
АИ 95+
72,36
MultiGo деректері бойынша 25 маусым 2026 жаңартылды

Мекенжай

Санкт-Петербург, Малая Балканская улица, 55, корп. 1
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

8 (800) 100-09-11
Телефон нөмірін көрсету
auto.lukoil.ru

Жұмыс уақыты

21:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Дунайская
1,66 км
2
ДунайскаяКупчиноПроспект Славы
Бухарестская улица
256 м
3
Бухарестская улицаЗагребский бульварУлица Олеко ДундичаМалая Балканская улица / Будапештская улица
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Дәретхана
Дүкен
Жанармай:АИ-95, АИ-95 Premium, АИ-92 Premium, ДО Premium
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Ұйым иесі ақпараттың өзектілігін бақылап отырады

Жанындағы ұқсас орындар

Роснефть
Рейтинг 4,4
Роснефть
Рейтинг 4,4
Магистраль-Нефть
Рейтинг 4,3
Татнефть
Рейтинг 4,6
Татнефть
Рейтинг 4,4
Рейтинг 4,6
972 баға
Осы орында бағалаңыз

235 пікір

Әдепкі бойынша
Igor Topalov
12 деңгейлі қала білгірі
18 маусым
Хорошая заправка, бензин качественный, персонал очень вежливый, оплата после загрузки бензина. Снижаю оценку на 2*, объявлений нет, сегодня заправлять начинаю в сертифицированную металлическую канистру, успело капнуть, орут в мегафон, приказ, в канистры нельзя, так повесьте объявление, что у вас сговор у нефтяников, почему не доводить до сведения заранее, испортили настроение, а ведь 7 лет здесь заправляюсь
1
Кирилл Ф.
9 деңгейлі қала білгірі
25 маусым
Хамское поведение персонала.
Разочарование
3 деңгейлі қала білгірі
25 қаңтар
24.01.2026 примерно в 19:30 произошла прекрасная ситуация) Кассир Наталья хамит и совершенно не умеет работать с клиентами Я зашел в зону кассы,вытер ноги (на улице зима и слякоть,сделать это идеально не возможно) ,пошел посмотреть товары,после чего подхожу на кассу Наталья которая в тот момент еще до меня протерала полы,начинает хамить что нужно было вытирать ноги и не ходить ей по чистому полу по всему маркету После чего в грубой форме говорит что она работает на другой кассе (я в этот момент стоял у одной из пустых касс ) Уважаю труд сотрудников,но есть реальность и рамки приличия Реальность заключается в том что вытереть ноги досуха не дается возможным из за зимы Рамки приличия в том что как бы это не звучало,обслуживающий персонал не должен высказывать свое мнение и хамить в сторону покупателя
4
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі