Іздеу
Маршруты
Карты · Мәскеу · Тырнақ студиясы

Love me

Рейтинг 4,6
67 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
+7 (963) 714-63-33
Телефон нөмірін көрсету
Москва, Щербаковская улица, 3
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Тырнақ студиясы Love me, Мәскеу, фото
Тағы 56
Шолу
Фотосурет
66
Пікірлер
52
Ерекшеліктер

Мекенжай

Москва, Щербаковская улица, 3
Бағыт

Контактілер

+7 (963) 714-63-33
Телефон нөмірін көрсету
dikidi.net

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Семёновская
320 м
2
СемёновскаяЭлектрозаводскаяЭлектрозаводская
Метро Семёновская
101 м
4
Метро СемёновскаяИзмайловское шоссеУлица ИбрагимоваПроспект БудённогоКирпичная улица
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Мүгедектігі бар адамдарға арналған дәретхана
Картамен төлеу
Тұрақ
Тырнақ ұзарту
Алдын ала жазылу
Хинамен бояу
Мүгедектігі бар адамдарға арналған тұрақ
Сыйлық сертификаты
Ерлердің тырнақ сервисі
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Тырнаққа арналған:әйелдер педикюрі, әйелдер маникюрі, ерлер маникюрі, ерлер педикюрі, тырнақ дизайны, аппараттық педикюр, аппараттық маникюр, комби маникюр, комби педикюр, smart-педикюр
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу, QR-код, Жылдам төлем жүйесі
Науқандар:жеңілдіктер, науқандар
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?
Рейтинг 4,6
67 баға
Осы орында бағалаңыз

52 пікір

Әдепкі бойынша
Мироздание
13 деңгейлі қала білгірі
6 ақпан
5.01.2026 впервые была на маникюре в этом салоне у Азизы - очень понравилась и маникюр, и мастер - ушла с хорошим настроением и красивыми ногтями. Спасибо Азизе! Сегодня снова записана. На этот раз получилось записаться к Элизе - ближайшая запись. В предвкушении красивых ноготочков.... 💅 🥰
EksanySheba
6 деңгейлі қала білгірі
10 сәуір 2025
Спасибо большое за оказанные услуги! Делаю маникюр у мастера Дианы 🩷 и наращивание ресниц у мастера Натальи 💛 Приятные, дружелюбные девушки, делают все очень аккуратно и быстро (ресницы ~1,5 часа). К тому же в салоне очень уютно, чисто, удобные кресла, угощают чаем/конфетами). Хожу теперь только к вам 🤗 Очень советую данное заведение, это теперь my Love 🫶
Ұйым жауабын қарау
Н
Наталия З.
2 деңгейлі қала білгірі
13 қыркүйек 2025
Делала маникюр 7.09 с покрытием, 12.09 покрытие откололась, делала у мастера Гули. Написала администратору студии еще вчера вечером, до сих пор ответа нет. У Гули делаю уже не в первый раз и сталкивалась с этой проблемой. У мастера Элизы с этим не сталкивалась, все было хорошо. Мастер Наталья по наращиванию ресниц и бровям - очень хороший специалист, спасибо ей большое. Еще минус студии в том, что за день вам могут отменить запись к мастеру, если вы у нее записаны одни и больше никого нет. Не рекомендую эту студию, но в ней есть хорошие специалисты, но из-за администрации они не могут выполнять свою работу в полном объеме. Большой плюс мастеру Наталье и Элизе, администрации ОГРОМНЫЙ минус
1
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі