Іздеу
Маршруты
Карты · Дубна · Ересектерге арналған аурухана

Лечебный корпус № 1

Рейтинг 4,3
55 баға
Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Дубна, улица Карла Маркса, 30А
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Ересектерге арналған аурухана Лечебный корпус № 1, Дубна, фото
Ересектерге арналған аурухана Лечебный корпус № 1, Дубна, фото
Шолу
Фотосурет
4
Пікірлер
12
Ерекшеліктер

Мекенжай

Дубна, улица Карла Маркса, 30А
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Городская больница
215 м
3
Городская больницаСЭСМагазин АТАКАптека
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

ОМС бойынша қабылдау
Ұйым туралы толығырақ
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Инфекционное отделение
Аурухана, госпиталь бөлімшесі
Рейтинг 4,2
Хирургическое отделение
Аурухана, госпиталь бөлімшесі
Рейтинг 4,9
Приемное отделение больницы
Аурухана, госпиталь бөлімшесі
Рейтинг 4,9
Дубненская больница
Ересектерге арналған аурухана
Рейтинг 4,5
Терапевтическое отделение
Аурухана, госпиталь бөлімшесі
Рейтинг 3,8
Гинекологическое отделение
Аурухана, госпиталь бөлімшесі
Рейтинг 4,3
Отделение анестезиологии и реанимации
Аурухана, госпиталь бөлімшесі
Рейтинг 4,4
Клинико-диагностическое отделение
Аурухана, госпиталь бөлімшесі
Рейтинг 4,1
Поликлиника
Ересектерге арналған емхана
Рейтинг 4,2
Рейтинг 4,3
55 баға
Осы орында бағалаңыз

12 пікір

Әдепкі бойынша
Айртон
8 деңгейлі қала білгірі
21 тамыз 2024
Проходил лечение в терапии. Очень приветливый персонал. Особое спасибо врачу Динаре (фамилию запамятовал). Очень грамотный специалист, кандидат наук. В палате чистота. Я доволен. Спасибо.
Алексей Леонтьев
10 деңгейлі қала білгірі
19 тамыз 2024
Лежал в урологии. Понял что не медецина а шарлатанство творится. Если раньше старались не делать операции, прописывали таблетки, заставля по ступеням прыгать. То теперь одного больного принимают три дня и выписывают. И так по несколько раз. Поставили стенд, через месяц сделали дробление камней, через месяц обещали достать каини. В итоге пришлось в другой больнице долечиваться. Хотя скорее всего сейчас вся медецина такая. Врачам дают план на операции в месяц, вот они нас и гоняют каждые 3-4 недели в больницу на 3-5 дней и выписывают. Бардак по везде.
1
Марина Акимова
7 деңгейлі қала білгірі
30 қаңтар 2023
Попала в больницу в кардиологию в старом корпусе на втором этаже. Врач один кардиолог ,остальных сократили, врач неплохой. Но вот отделение , нет слов. Его то закрывают на пару дней, то опять открывают. Бедных сердечников таскают с этажа на этаж, сама присутствовала при этом. Жуть,как чинуши развлекаються.
1
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі