Іздеу
Маршруты
Карты · Қырым · Асхана

Лагуна

Рейтинг 4,5
112 баға
20:00-ге дейін ашық
село Песчаное, Набережная улица, 2Б
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Асхана Лагуна, Қырым, фото
Асхана Лагуна, Қырым, фото
Тағы 7
Шолу
Фотосурет
17
Пікірлер
41
Ерекшеліктер

Мекенжай

село Песчаное, Набережная улица, 2Б
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу

Жұмыс уақыты

20:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі

Топтамаға кіретіні

Топтама  ·  7
Кафе и столовые в Песчаном: разнообразие кухонь
Яндекс КартыЯндекс Карты
Топтама  ·  4
Кафе и столовые у пляжа в Песчаном
Яндекс КартыЯндекс Карты

Жету жолы

Автостанция Песчаное
690 м
1
Автостанция ПесчаноеПесчаное
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Асты алып шығару
Жазғы дәліз
Wi-Fi
Өзіңізбен бірге кофе
Таңғы ас
Бизнес-ланч
Төлем тәсілі:жеңілдікті санаттарға қызмет көрсету бойынша жеңілдіктер, қолма-қол ақшалай, электронды ақшалармен, банктік аударым бойынша, sms-төлем
Арнайы мәзір:етсіз, маусымдық, диеталық, фитнес, дұрыс тамақтану
Ас үй:еуропалық, орыс, үйдегідей
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

08:00Әдетте келушілер аз
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 4,5
112 баға
Осы орында бағалаңыз

41 пікір

Әдепкі бойынша
Василий П.
12 деңгейлі қала білгірі
12 ақпан
Были летом 2025 года. Стали искать альтернативу Кара - Дениз и столовой напротив автовокзала (раньше там было вкусно, сейчас испортилась). Нашли данную столовку, европейская кухня. Всегда есть выбор. Нам понравилось. Есть варианты и с мясом и без мяса, пожирнее, попостнее. Утром есть каши и яичница (норм для завтрака). Кстати, каша, именно каша, а не крупа с молоком. А в обед супы и второе. Оставили на заметку, так как в Песчаном отдыхаем постоянно.
Саша Че
15 деңгейлі қала білгірі
13 тамыз 2025
Плевалась этой столовой с самого еёпоявления, в начале июля ела тут безвкусный куриный суп, всё остальное выглядело дико неаппетитно. Но в августе зашла,тк другая столовка ( у станции) была закрыта и внешне еда всё так же, но на вкус стало намного лучше. По цене выше среднего, но приемлемо. Первое фото 550р, второе 350( овощи и суп). Конечно ни с судакскими,ни с ялтинскими и севастопольскими столовыми не сравнить, но стало вкуснее. Выбор конечно скудноват, из салатов только завявшие овощи и что-то посыпанное сыром. Нет ни долмы, ни курицы жареной. На пюре ни разу не попала🧐 Очень приятный молодой отрудник ( Коля вроде) вежливый и терпеливый парень
1
Ната Чапоргина
7 деңгейлі қала білгірі
30 тамыз 2025
Была приятно удивлена! Детей привезли на сборы в это место, не ждала никаких особенных радостей, НО! Получила массу положительных эмоций! В этом месте оказалось прекрасным все! И местоположение и природа и персонал и отличные условия! Я очень хочу приехать ещё и не раз!!! Кормили очень обильно и разнообразно! Все очень чисто, спокойно. Люди приветливы. Безумно понравилось! Атмосфера отдыха во всем! Спасибо!
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі