Іздеу
Маршруты
Карты · Самара · Аспаздық дүкені

Кулинария

Рейтинг 4,3
138 баға
20:00-ге дейін ашық
+7 (927) 201-88-23
Телефон нөмірін көрсету
Самара, Арцыбушевская улица, 33
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Аспаздық дүкені Кулинария, Самара, фото
Тағы 64
Шолу
Фотосурет
74
Пікірлер
79
Ерекшеліктер

Мекенжай

Самара, Арцыбушевская улица, 33
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (927) 201-88-23
Телефон нөмірін көрсету
oza-kulinaria.ru

Жұмыс уақыты

20:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Алабинская
2,7 км
2
АлабинскаяРоссийскаяМосковская
Ильинская площадь
165 м
4
Ильинская площадьУлица Братьев КоростелёвыхПригородный автовокзалЦУМ Самара – Пригородный автовокзалУлица Буянова
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

15:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Вкусная Компания
Рейтинг 4,8
Штолле
Рейтинг 4,7
Штолле
Рейтинг 4,7
Прага
Рейтинг 5,0
Рейтинг 4,3
138 баға
Осы орында бағалаңыз

79 пікір

Әдепкі бойынша
Ирина Т.
3 деңгейлі қала білгірі
10 сәуір
В кулинарии на ул. Тухачевского, 56 А очень вкусные пироги. Тесто тонкое, сдобное, начинки много. Как домашние! Большой респект пекарю! Наша семья попробовали пироги с разными начинками, и сладкие в том числе, и все очень вкусные! Здесь всегда ассортимент большой. Очень удобно, что можно взять пироги небольшим весом по 100 гр. Можно взять с разными начинками. Цена адекватная. Благодарю коллектив кулинарии! Здесь всегда очень вкусная выпечка, горячие гарниры, мясные блюда, салаты, десерты. Единственное пожелание, печь торты меньшего веса, так как цена на большой вес дороговата. Благодарю работников кулинарии за профессиональную работу и внимательное отношение к покупателям!
Ұйым жауабын қарау
Дмитрий К.
19 деңгейлі қала білгірі
21 маусым
Очень посредственная выпечка. Припарковаться негде. Цены очень высокие и нет вечерних скидок.
Наталья
9 деңгейлі қала білгірі
2 маусым
Всё как всегда! При открытии цены приемлемые и качество отличное! Начинают работать больше года и понеслось..цены взлетают каждый месяц, а качество оставляет желать лучшего. Покупала в этой кулинарии торты и пирожное эклеры. Сегодня взяла и очень пожалела. Пирожное практически без крема, внутри -пусто. Торт явно залежалый, крем "отдаёт" определённым горьковатым вкусом просрочки. Пришлось выкинуть. О салатах в ассортименте и говорить не хочу, явно просрочка.
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі