Іздеу
Маршруты
Карты · Мурино · Мейрамханалар

Кукуруза

Рейтинг 4,9
1036 баға
Марапаттар:
Жақсы орын 2026
Бұдан былай жұмыс істемейді
+7 (812) 640-33-73
Телефон нөмірін көрсету
Мурино, Охтинская аллея, 9 · этаж 2
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Мейрамхана Кукуруза, Мурино, фото
Тағы 777
Шолу
Жаңалықтар
333
Фотосурет
787
Пікірлер
696
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

Мурино, Охтинская аллея, 9этаж 2
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Основной номер
+7 (812) 640-33-73
Телефон нөмірін көрсету
kukuruzarest.ru

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Девяткино
1,17 км
1
ДевяткиноГражданский проспект
Охтинская аллея
155 м
4
Охтинская аллеяОхтинская аллея, 14Улица ШуваловаСтанция метро ДевяткиноСуздальский проспект
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Асты алып шығару
Тұрақ
Картамен төлеу
Wi-Fi
Жазғы дәліз
Өзіңізбен бірге кофе
Шай
Кофе
Орташа шот:2200–2200 р.
Бағалар:биік
Жануарлармен кіру:35 см дейінгі иттермен рұқсат берілген
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу
Ұйым туралы толығырақ
Акция
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

02:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Марапаттар
Жақсы орын 2026
Яндекс Карты пайдаланушыларының сүйікті орындарына арналған марапат
Рейтинг 4,9
1036 баға
Осы орында бағалаңыз

696 пікір

Әдепкі бойынша
феруза газлетдинова
8 деңгейлі қала білгірі
11 ақпан
Очень классный ресторан🎖!Отмечала свой день рождения,🎉🎉настроение в этот день не испортили!Предоставили отличное место,было уютно ,играла музыка 🎶🎵,было прекрасное обслуживания,хотела выразить благодарность Александру👍 , он быстро все приносил,улыбался,по поводу еды очень вкусная 🍖🍷🫕.Два года назад этот ресторан я посещала с дочерью ,тогда нам этот ресторан очень пондравился.Могу сказать что оценка этому ресторану 10/9.Рекомендую!
1
Ұйым жауабын қарау
Anya Vasilyeva
4 деңгейлі қала білгірі
30 наурыз
Еда действительно очень вкусная, и за это отдельное спасибо кухне. Но обслуживание, к сожалению, оставляет желать лучшего и портит впечатление. Пришли с беременной подругой, попросили подушку, которая лежала в зале свободно. Нам ответили отказом, сказав, что «нет», хотя буквально через несколько минут другая официантка выдавала точно такие же подушки соседнему столу. Очень неприятная ситуация. Дальше — больше. Когда мы захотели выбрать десерт, у нас забрали меню. При этом в зале была свободная посадка, и я своими глазами видела, что меню хватает на всех. Вернули его нам только спустя полчаса. В итоге десерт мы так и не смогли заказать, потому что официантка игнорировала наш стол еще 50 минут. Даже когда мы ловили ее взгляд и подавали знаки, она проходила мимо. Кухня прекрасная, но сервис совершенно не соответствует уровню заведения. Хочется, чтобы администрация обратила внимание на работу персонала.
3
Ұйым жауабын қарау
П
Пользователь Ч.
17 деңгейлі қала білгірі
5 наурыз
Обстановка как в столовой или на фудкорте, но не в ресторане. В туалете нет ни сушилки, ни бумажных полотенец (с сортиркой тоже проблемы), повезёт если достанется обычное полотенце. Делать бонусную карту через телеграмм бота - такое себе, первый раз сталкиваюсь. Но кешбэк 50% за первый заказ - это интересно, может быть приду ещё один раз только чтобы потратить его. ~ 500 (или 600? 🤔) ₽ за 150 гр. брокколи это жесть, не стоит того. Всё слишком дорого. Правда, есть акция 1+1 на определённые позиции с ПН по ЧТ. Оджахури со свининой хорош. Ягодный чай тоже вкусный.
2
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі