Іздеу
Маршруты
Карты · Тольятти · Азық-түлік дүкені

Кристалл

Рейтинг 3,0
285 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
Тольятти, Революционная улица, 6А
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Азық-түлік дүкені Кристалл, Тольятти, фото
Азық-түлік дүкені Кристалл, Тольятти, фото
Тағы 3
Шолу
Фотосурет
13
Пікірлер
71
Ерекшеліктер

Мекенжай

Тольятти, Революционная улица, 6А
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Аптека № 245
8 м
4
Аптека № 245УниверсамБульвар Кулибина1-е комплексное общежитиеКолледж технического и художественного образования – корпус № 1
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

21:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Магнит
Рейтинг 4,3
Магнит
Рейтинг 4,2
Магнит
Рейтинг 4,3
ВкусВилл
Рейтинг 4,3
Перекрёсток
Рейтинг 4,5
Рейтинг 3,0
285 баға
Осы орында бағалаңыз

71 пікір

Әдепкі бойынша
Safarovaksenicka
3 деңгейлі қала білгірі
3 мамыр 2025
Ситуация произошла только, что продавец нагло обманула моего ребёнка дважды подряд! Я сама в положении, отправила сына в магазин за пельменими, хлебом и печеньем, дала сыну 1000 рублей, так же написала записку в которой уважительно попросила продать сыну 1 кг пельменей "Татарских", 2 шт батона нарезных и печенье к чаю. Общая сумма покупки составила по факту:782рубля, а продавец сдала сдачу с 1000 рублей, всего 84 рубля! Я вернулась в магазин вместе с сыном, но и тут продавец продолжала нас обманывать, второй раз сдала сдачу 116 рублей, пока я в сотый раз ей не сказала пересчитать и прекратить нас обманывать, она не собиралась отдавать верно сдачу, потом вообще стала орать, что не надо посылать детей в магазин! Прошу срочно руководство принять меры! Обманывает детей! Произошло это 03.05.2025 в 19:30-20:20 в этот период времени!
1
Тамара Аста
30 деңгейлі қала білгірі
28 қаңтар 2025
Зашла сегодня впервые ради любопытства, ждала транспорт на остановке. Оказалась обычная забегаловка, стойкий запах дешёвого алкоголя, минимальный набор продуктов. Удивил график работы, почти круглосуточный, видимо удобно для определённого контингента. Разливают из баклашек водку, коньяк. Неприятное место, не стала бы здесь ничего покупать.
Инкогнито 7660
3 деңгейлі қала білгірі
13 қаңтар 2025
Бывают вечером мужики под шафе, но... Я всегда беру там пирожное картошку, место на деле не плохое, продавщицы вообще ангелы
2
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі