Іздеу
Маршруты
Карты · Чебоксары · Алкогольді сусындар

Красное&Белое

Рейтинг 4,4
158 баға
22:05-ге дейін ашық
+7 (927) 842-72-80
Телефон нөмірін көрсету
Чебоксары, улица Никиты Сверчкова, 15
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Алкогольді сусындар Красное&Белое, Чебоксары, фото
Алкогольді сусындар Красное&Белое, Чебоксары, фото
Тағы 1
Шолу
Фотосурет
8
Пікірлер
37
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

Чебоксары, улица Никиты Сверчкова, 15
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (927) 842-72-80
Телефон нөмірін көрсету
krasnoeibeloe.ru

Жұмыс уақыты

22:05-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Улица Сверчкова
130 м
4
Улица СверчковаУлица ЛебедеваУлица АхазоваУлица ЭльгераСквер Максима Горького
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

15:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Магнит
Рейтинг 4,2
Магнит
Рейтинг 4,3
ВкусВилл
Рейтинг 4,4
Перекрёсток
Рейтинг 4,6
Магнит
Рейтинг 4,3
Рейтинг 4,4
158 баға
Осы орында бағалаңыз

37 пікір

Әдепкі бойынша
Евгений Сергеевич
6 деңгейлі қала білгірі
19 қаңтар
Отличный магазин, расположен недалеко от дома. Вежливый коллектив, в наличии всегда есть все необходимое. Единственный минус, часто возле магазина собираются ***
Диана Зарипова
5 деңгейлі қала білгірі
8 қаңтар
Обычно сеть отличается хорошим отношением к клиенту и улыбчивостью продавцов, но видимо продавцы этого магазина об этом не знают. Продавец Игорь грубый и ходит с недовольным лицом, с таким же обслуживает и отвечает на вопросы. На просьбу вынести продукцию спокойно ушли курить, а потом зашли и недовольно смотрели на нас, будто его заставляют работать
Татьяна Николаева
3 деңгейлі қала білгірі
26 қараша 2023
Покупали там несколько раз ламбруско, раза 4 по две бутылки, ну конечно в разное время. И вот сегодня 26.11.2023 взяли опять две бутылки, одна бутылка все ок, вторая стухло, оно было мутное, ужасно воняло. До этого обе были ужасные, тоже тухлые. Ни разу не ходила, не жаловалась не возвращала. Просто было лень, ходить и ругаться. Но сегодня так хотелось кайфануть, но не получилось. На этот раз решила дойти до них. Пока дошла, растрясла бутылку и пролила. Менеджер Степан просто развёл руками. "что вы от меня хотите". Я очень поразилась данным словам. Он даже ничего не стал уточнять у меня, ничего не спросил. Просто развернулся и пошёл заниматься дальше своими делами. Я всегда думала что это хороший магазин. Как же я ошибалась. Возврата мне не надо, взяла другое. Но хоть какие то слова, что мы проверим, нам очень жаль, извините. Ужас.
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі