Іздеу
Маршруты
Карты · Нижний Новгород · Кофехана

Кофеварка

Рейтинг 4,9
160 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
Нижний Новгород, Рождественская улица, 8В
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Кофехана Кофеварка, Нижний Новгород, фото
Кофехана Кофеварка, Нижний Новгород, фото
Тағы 38
Шолу
Жаңалықтар
5
Фотосурет
48
Пікірлер
118
Ерекшеліктер

Мекенжай

Нижний Новгород, Рождественская улица, 8В
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Горьковская
2,34 км
2
ГорьковскаяСтрелкаМосковская
Рождественская улица
242 м
4
Рождественская улицаШирокая улицаНижняя станцияНижний Новгород – причал № 8Нижний Новгород – причал № 5
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Асты алып шығару
Тұрақ
Картамен төлеу
Wi-Fi
Жазғы дәліз
Өзіңізбен бірге кофе
Итпен мүмкін
Сыйлық сертификаты
Бағалар:орташа
Капучино шыныаяғының бағасы:200–250 р.
Жануарлармен кіру:барлық жануарларға рұқсат берілген
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу, қолма-қол ақшасыз, QR-код, Жылдам төлем жүйесі
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

23:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 4,9
160 баға
Осы орында бағалаңыз

118 пікір

Әдепкі бойынша
Евгения Видманова
9 деңгейлі қала білгірі
29 қаңтар 2025
Объясните мне 1 момент 🤔 Это со мной только случается или это, всё же, закономерность заведений? Только я нашла себе место, чтобы забегать на постоянной основе за кофе, как оно выдаёт перлы после третьего, четвёртого посещения. Первые разы кофе был хорошим. Капучино, в частности. Я обрадовалась, что не надо на набережную теперь за ним бегать далече от офиса. Сегодня отглотнув капучино, не поверила своим вкусовым сосочкам. Засомневалась. Потом ещё и ещё глоток. Нет, блин, реально молоко взбитое. Иду и думаю, мне что, кофе забыли положить? Короче, господа, пить взбитое молоко за 280 рублей под видом кофе, не комильфо, знаете ли. Жаль, что придётся снова бегать ближе к речке. Надеюсь там ремонт додели🙄
1
Андрей ригерт
5 деңгейлі қала білгірі
26 қаңтар 2025
Приятное, малозаметное, со стороны место. Ранним утром воскресения, когда туристы и праздношатающихся еще спят или зевают, приятно посидеть , съесть сырник, выпить чашку авторского чая, поговорить со словоохотливый молодым человеком проживающим в этом же старом доме с его историями и бытом. Место приятное, без апломба и закидонов, место для души, ещё не проснувшийся для для дневных и ночных подвигов.
Ксения Кутилова
8 деңгейлі қала білгірі
12 қараша 2024
Очень уютное местечко, вкусный кофе, зимние чаи понравились – то что нужно, чтобы согреться в промозглую погоду. С удивлением обнаружила, что появились бизнесланчи, быстро и очень вкусно, внушительные порции! Рекомендую попробовать! Находится в укромной месте Рождественской, вход через арку, но если забежите сюда, точно будете заходить постоянно, как я, хотя бы за кофе)
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі