Іздеу
Маршруты
Карты · Санкт‑Петербург · Кофехана

КофеБон

Рейтинг 4,1
13 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
+7 (812) 309-95-10
Телефон нөмірін көрсету
Санкт-Петербург, Московский проспект, 75
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Кофехана КофеБон, Санкт‑Петербург, фото
Кофехана КофеБон, Санкт‑Петербург, фото
Шолу
Фотосурет
5
Пікірлер
10
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

Санкт-Петербург, Московский проспект, 75
Бағыт

Контактілер

+7 (812) 309-95-10
Телефон нөмірін көрсету
coffeebon.ru

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Фрунзенская (закрыта)
360 м
2
Фрунзенская (закрыта)Московские воротаТехнологический институт-2
Киевская улица
137 м
4
Киевская улицаАльбуминная улицаМосковский проспектТрамвайный парк № 1Измайловский бульвар
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?
Рейтинг 4,1
13 баға
Осы орында бағалаңыз

10 пікір

Әдепкі бойынша
Ася Екатеринушкина
7 деңгейлі қала білгірі
24 маусым 2025
Очень люблю сюда заходить, особенно когда на смене бариста Валерия (надеюсь, не ошиблась с именем) – всегда очень добрая, приветливая, общительная. Любит обратную связь насчёт её напитков, которые чудесно готовит! Другая бариста, темноволосая, – невнимательна к клиентам, не здоровается, иногда вообще кофейню закрывает, а открывает с очень недовольным видом)) Общее впечатление о кофейне это не слишком портит, но стараюсь на её смену не попадать С ледогенератором действительно есть проблема, я решила её по-своему – стала таскать лёд из дома или из близлежащих заведений)) Но надеюсь, что генератор как можно скорее привезут. Вообще, очень рада, что кофебон открылся наконец в этом районе. Желаю кофейне процветания и скорейшего решения всех указанных проблем. Хочется, чтобы точка любимой сети тут осталась!
1
1
Ұйым жауабын қарау
Екатерина
7 деңгейлі қала білгірі
2 қыркүйек 2025
Хорошая кофейня. Но самое главное и положительное впечатление вызвала бариста Валерия. Очень приятная девушка, посоветовала и сделала идеальный кофе и матчу. Мастер своего дела. Спасибо 😊
Ұйым жауабын қарау
Екатерина Стюрова
5 деңгейлі қала білгірі
20 маусым 2025
Персонал хороший , вообще люблю данную сеть. Но на этом филиала все наперекосяк терминал не работает , ледогенератор тоже не работает ( уже больше двух месяцев ) , цены указаны на меню не соответствуют реальности ( бамбл указан 218 за средний - по факту 231)
1
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі