Іздеу
Маршруты
Карты · Санкт‑Петербург · Кафелер

КимЧим

Рейтинг 4,2
85 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
+7 (991) 011-08-18
Телефон нөмірін көрсету
Санкт-Петербург, улица Катерников, 5, корп. 1
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Кафе КимЧим, Санкт‑Петербург, фото
Тағы 71
Шолу
Фотосурет
81
Пікірлер
60
Ерекшеліктер

Мекенжай

Санкт-Петербург, улица Катерников, 5, корп. 1
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (991) 011-08-18
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Улица Катерников, 8
235 м
4
Улица Катерников, 8Улица Лётчика ТихомироваУлица КатерниковУлица Лётчика Тихомирова / Улица Адмирала ТрибуцаПроспект Героев
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Асты алып шығару
Картамен төлеу
Тұрақ
Wi-Fi
Телефон қуаттандырғыш
Өзі тасымалдау
Тағамға жеңілдіктер
Жеткізу
Бағалар:орташа
Орташа шот:400–1200 р.
Жануарлармен кіру:35 см дейінгі иттермен рұқсат берілген
Жеткізу түрі:Яндекс. Тағам
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

07:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 4,2
85 баға
Осы орында бағалаңыз

60 пікір

Әдепкі бойынша
Алексей Кихтянин
17 деңгейлі қала білгірі
25 маусым 2024
Смешанные чувства от посещения. С одной стороны хорошее расположение, хорошее меню и приемлемые цены. С другой стороны - маленький зал, порции средние, хотя ожидаешь большие за эти деньги, лапша в рапоках показалась пресной, словно лапша быстрого приготовления. Вместо сырного рамена принесли рамен с курицей, но это не критично, судя по сумме чека, пробили всё же куриный. После оплаты мне сказали, что ждать 15 минут. Хотелось бы это до оплаты слышать, конечно) Туалет чистый, но нет полотенец и виден продолжающийся ремонт. Кухня спрятана за занавеской, но в том помещении видны строительные материалы и продолжающийся ремонт. Возможно, стоит зайти сюда попозже. Когда мы были, в меню не было бабл чая, взяли воду и стаканы. В итоге пили из горла, тк стаканы выглядят грязно
2
1
NAA
2 деңгейлі қала білгірі
2 қыркүйек 2024
Недавно посетил это кафе, и остался в полном восторге! Уютная атмосфера, приятный интерьер и внимательный персонал создают ощущение домашнего уюта. Еда здесь просто великолепная: все блюда свежие, с яркими вкусами и красиво поданы. Особенно понравились Том-ям, Рамен с курицей, которые были настоящим гастрономическим открытием. Отдельное спасибо за качественное обслуживание – быстро, вежливо и с улыбкой. С удовольствием вернусь сюда снова и рекомендую всем, кто ценит хорошую еду и уютную обстановку!
3
3
KaideS
7 деңгейлі қала білгірі
15 қараша 2024
Хорошее место для отдыха, вкусно готовят. Заказали Рамен + крылышки, очень вкусно и сытно рекомендую. Цены приемлемые, цены своей стоит. Интерьер такой приятный, очень понравилось оформление столиков.
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі