Іздеу
Маршруты
Карты · Челябинск · Кафелер

Ким БО

Рейтинг 4,5
63 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
+7 (912) 314-59-32
Телефон нөмірін көрсету
Челябинск, проспект Героя России Е.Н. Родионова, 8
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Кафе Ким БО, Челябинск, фото
Кафе Ким БО, Челябинск, фото
Тағы 87
Шолу
Жаңалықтар
1
Фотосурет
97
Пікірлер
44
Ерекшеліктер

Мекенжай

Челябинск, проспект Героя России Е.Н. Родионова, 8
Бағыт

Контактілер

+7 (912) 314-59-32
Телефон нөмірін көрсету
kimbo74.ru

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Проспект Героя России Е.Н. Родионова
299 м
4
Проспект Героя России Е.Н. РодионоваКардиоцентрШкола № 4Кардиоцентр / Посёлок Градский ПриискМетран
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Асты алып шығару
Тұрақ
Дәретхана
Картамен төлеу
Wi-Fi
Өзіңізбен бірге кофе
Итпен мүмкін
Курьерлерге қамқорлық
Бағалар:орташадан жоғары
Орташа шот:500–1500 р.
Қолма-қол ақшасыз кеңестер түрлері:нетмонет
Оқиғалар:Іскерлік кездесу, Корпоративтік, Туған Күн, Отбасылық түскі ас
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

19:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 4,5
63 баға
Осы орында бағалаңыз

44 пікір

Әдепкі бойынша
Светлана А.
4 деңгейлі қала білгірі
19 қаңтар 2025
Хорошее место. Не ресторан, места немного, 5 столиков. Уютно и красиво внутри. По кухне все тоже понравилось: насыщенный сытный ароматный рамен и том ям, закуски хоть и стандартные но вкусные и недорогие. Очень понравились лимонады. Салаты просто неплохие. Очень нежная свинина. Из недостатков: к приборам на удивление нет ножа, свинину отделять вилкой неудобно. Кимчи хоть и написано что очень остро, по факту совсем не остро, ну и горячие баклажаны думаю стоит отнести к горячим закускам а не к холодным как в меню. Вежливый персонал, подача быстрая, около 15 минут. Ценник наполнению блюд в целом соответствует.
2
Ұйым жауабын қарау
Ольга И.
9 деңгейлі қала білгірі
15 қаңтар 2025
Заказывала Мёндон, Пад Тай с креветкой, подруги Том Ям и Удон. Курочка Мёндон очень вкусная👍, Пад тай и Удон немножко пресные, не хватило вкуса, Том Ям отличный👍Кафе уютное, чистое, официант вообще молодец!!!👍 Всё понравилось, пожелание поставить на столы какой-нибудь соус или специи😊
1
Ұйым жауабын қарау
Артём Тренбач
15 деңгейлі қала білгірі
6 сәуір 2025
Довольно уютная, атмосферная небольшая кафешка в азиатском стиле. В меню есть много классных позиций - есть за что зацепиться. Персонал, по сути, только в лице бармена, но он показался довольно дружелюбным. Готовят, в целом, неплохо. Необычно, что сюда влетели бургеры, но они неплохие, хоть нам и попался с подгорелой сверху булочкой, но это не сильно порушило впечатление, но обратите на это внимание, пжл. Рыбка пуноппан - топ. Панчханы хорошие, но кимчи хотелось бы чувствовать чуть острее, как и лотос. Респект за позицию с ростками горчицы. В целом, заведение точно рекомендую. Посадочных мест мало, но и людей, на удивление, мало. Я бы сюда вернулся, т.к. здесь вкусно и есть что попробовать ещё.
2
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі