Іздеу
Маршруты
Карты · Ереван · Мейрамханалар · Keghar

Keghar

73 пікір
Ұйым көшіп кетті
+374 44 757377
Телефон нөмірін көрсету
Ереван, улица Серо Ханзадяна, 94
Жаңа мекен-жайды: Ереван, улица Серо Ханзадяна, 98
Өту
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Мейрамхана Keghar, Ереван, фото
Тағы 97
Шолу
Фотосурет
107
Пікірлер
73
Ерекшеліктер

Мекенжай

Ұйым келесі мекен-жайға көшті:
Ереван, улица Серо Ханзадяна, 98

Контактілер

+374 44 757377
Телефон нөмірін көрсету
almorpheus.github.io

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Yeritasardakan
2.21 km
2
YeritasardakanRepublic SquareMarshal Baghramyan
Sero Khanzadyan Street 2nd Lane
330 m
4
Sero Khanzadyan Street 2nd Lane1-й переулок улицы НоркаArmenak Armenakyan StreetАдминистрация Норк-МарашаMkhitar Heratsi Square
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Асты алып шығару
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

19:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Асадор
Рейтинг 5,0
Мао
Рейтинг 5,0
Вайн Репаблик
Рейтинг 5,0
Buzand
Рейтинг 5,0
Осы орында бағалаңыз

73 пікір

Әдепкі бойынша
L K
2 деңгейлі қала білгірі
10 мамыр
Очень атмосферное место, честно. Тут нужно побывать не ради понтов, а чтобы реально прочувствовать старый Ереван. Это не очередной модный ресторан с дорогущим ремонтом тут всё совсем про другое. Находится в районе Норк, и с первых минут понимаешь: попал в своё. Ещё крутой момент, удалось поболтать с владельцем. Оказалось, это не просто ресторан, а ещё и винодельня. Человек реально горит делом, так увлечённо всё рассказывал, зарядился его энергией. По еде: овощной салат, Цезарь, шашлык из свинины, долма всё очень понравилось. Но отдельный вау-момент - компоты! Кувшин холодного натурального компота жажду утоляет просто на ура. В общем, точно стоит сюда заглянуть. Место про душу, а не про пафос.
3
Илья
8 деңгейлі қала білгірі
5 мамыр
Место, куда редко приходят туристы, больше для местных, кто знает и ценит. Во время первого визита выключился свет в районе, персонал моментально среагировал, поставили светильники и свечи, получилась очень романтично) второй раз были с друзьями, владелец провел экскурсию по винодельне, рассказал про историю изготовления своего вина. Еда очень вкусная, цены вкусные, вино вкусное, 100% рекомендую!
1
Juliya Suleymanova
14 деңгейлі қала білгірі
2 мамыр
Симпатичное место, есть места во дворе и внутри, летают голуби, прекрасный вид с балкончиков на закат, очень вежливый персонал. Готовят вкусно, но кухня больше европейская, мы шли за национальным колоритом, а поели еду как в Питере. Но из колорита были местные вина, очень терпкие, интересные
2
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі