Іздеу
Маршруты
Карты · Санкт‑Петербург · Тез тамақтану

Кебаб от шефа

Рейтинг 4,2
155 баға
Тәулік бойы
Санкт-Петербург, Земский переулок, 8 · этаж 1
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Тез тамақтану Кебаб от шефа, Санкт‑Петербург, фото
Тез тамақтану Кебаб от шефа, Санкт‑Петербург, фото
Тағы 33
Шолу
Мәзір
Жаңалықтар
1
Фотосурет
43
Пікірлер
94
Ерекшеліктер

Мәзір

11 маусым жаңартылды
Pulpy апельсин
Напиток сокосодержащий
135 ₽
Lipton холодный зеленый чай
135 ₽
Добрый апельсин
135 ₽
Барлық мәзірді қарау

Мекенжай

Санкт-Петербург, Земский переулок, 8этаж 1
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу
kebab-ot-shefa-zemski.clients.site

Жұмыс уақыты

Тәулік бойы
Жұмыс кестесі

Ұқсас орындар топтамасы

Топтама  ·  13
13 ресторанов быстрого питания Санкт-Петербурга
Яндекс КартыЯндекс Карты

Жету жолы

Удельная
2,36 км
2
УдельнаяОзеркиПионерская
Земский переулок
186 м
4
Земский переулокНовоколомяжский проспектУлица ЩербаковаРепищева улица / Вербная улицаВербная улица / Репищева улица
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Асты алып шығару
Картамен төлеу
Өзіңізбен бірге кофе
Тәулік бойғы жұмыс
Халал
Шай
Кофе
Телефон қуаттандырғыш
Су
Орташа шот:80–600 р.
Бағалар:орташа
Қолма-қол ақшасыз кеңестер түрлері:Ytips
Жануарлармен кіру:тек мысықтармен
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

16:00Әдетте келушілер көп
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 4,2
155 баға
Осы орында бағалаңыз

94 пікір

Әдепкі бойынша
Екатерина Терентьева
15 деңгейлі қала білгірі
8 маусым 2025
Вкусная шаверма. Выбор большой, цены приемлемые. Проходимость высокая, поэтому шаверма всегда свежая, ингридиенты не залежавшиеся. Единственное что вызывает вопрос, это то, что при разных поварах меняется размер шавермы. Хотелось бы конечно каждый раз получать плюс минус одинаковую.
2
Александр Карякин
3 деңгейлі қала білгірі
22 маусым
Это просто ужас, пару лет назад все было отлично, сейчас больше 1 звезды поставить не получиться. На фотографии видно, что она развалилась на пополам и в целом выглядит так буд-то её уже укусили. Цена 320р, не очень много но денег за неё реально жалко, за 320р я перепробовал кучу шаверм и это прям худшая! На вкус все тоже очень плохо, ещё забыл написать, что очень много масла, пакет в масле, бумага в масле, я в мамле.
владимир б.
3 деңгейлі қала білгірі
20 сәуір
Раньше был повар Биг,делал всё с душой красиво,вкусно,и объёмно,люди с настроением приходили,и сытые уходили,я практически каждый день оставлял по 600 р,было за что,сейчас повар просто ужас,из мини шавермы делает френчдог,а из стандарта делает мини,размазывает все по щепотке,самое ужасное что делает не мясо а фарш,не хватает мясорубки,если брать на тарелке смело бери ложку,вилкой устанешь ковырять,на фото сырная за 270,вообщем будет не прирост а спад,либо повара менять либо переучивать,Марина молодец,и готовит лучше его,хозяин задумайся.Поменяли повара но ничего не изменилось,попросил в мини ребёнку барбекю соус добавить,30 рублей,вобщем мини чуть больше сосиски,при входе написано 149 р,а итог 199,больше не пойду, и всем советую не ходить.
2
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі