Іздеу
Маршруты
Карты · Санкт‑Петербург · Тез тамақтану

Кебаб 24

Рейтинг 4,3
215 баға
Тәулік бойы
+7 (812) 997-77-45
Телефон нөмірін көрсету
Санкт-Петербург, Манчестерская улица, 3
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Тез тамақтану Кебаб 24, Санкт‑Петербург, фото
Тез тамақтану Кебаб 24, Санкт‑Петербург, фото
Тағы 19
Шолу
Мәзір
Фотосурет
29
Пікірлер
146
Ерекшеліктер

Мәзір

Кеше жаңартылды
Шаверма Mini
260 ₽220 г
Шаверма в лаваше
370 ₽370 г
Шаверма в лаваше по-мексикански
365 ₽370 г
Шаверма в пите
310 ₽310 г
Шаверма в сырном лаваше
390 ₽370 г
Шаверма на тарелке
499 ₽500 г
Картофель по-домашнему
Золотистый картофель, нарезанный ломтиками и приготовленный во фритюре
199 ₽100 г
Манты
419 ₽300 г
Плов
430 ₽400 г
Самса из тандыра
199 ₽180 г
Барлық мәзірді қарау
Барлық мәзірді қарау

Мекенжай

Санкт-Петербург, Манчестерская улица, 3
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (812) 997-77-45
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

Тәулік бойы
Жұмыс кестесі

Ұқсас орындар топтамасы

Топтама  ·  13
13 ресторанов быстрого питания Санкт-Петербурга
Яндекс КартыЯндекс Карты

Жету жолы

Удельная
1,3 км
2
УдельнаяПионерскаяПолитехническая
Манчестерская улица
283 м
4
Манчестерская улицаУдельный паркУлица ОрбелиПроспект ЭнгельсаПроспект Тореза, 82
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

23:00Әдетте келушілер аз
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 4,3
215 баға
Осы орында бағалаңыз

146 пікір

Әдепкі бойынша
LEDA LEDI
4 деңгейлі қала білгірі
24 наурыз
+ Всегда вкусная еда! В первый раз брала сырную шаверму, о-о-о-о-о-очень вкусно! Во второй раз, взяла шаверму на тарелке, порция нормальная, наедаешься, да ещё и удовольствие получаешь, вкусно! В третий раз попробовала из меню обед №2, вкусный шашлык, овощи, всё свежее. - Хотелось бы добавить вешалки, для одежды. Приду ещё к Вам, спасибо персоналу за гостеприимство 🌹 Приемлемые цены, хороший персонал, чисто, ооочень вкусно 👍 Я рекомендую однозначно!!!
Ұйым жауабын қарау
193439 Трущев
5 деңгейлі қала білгірі
4 мамыр
Отвратительно! Плесень на лаваше! Зашел сюда потому что был голоден, не посмотрел отзывы перед этим и оооочень сильно пожалел… Заказал классическую шаверму и казалось бы что может пойти не так. А не так пошло все, мясо явно сырое, это пол беды, соус безвкусный и слишком жидкий что буквально через пару минут шаверма размякла и развалилась, все это не так страшно. Как то что я почувствовал при очередном укусе, это была плесень… После этого шаверма полетела в мусорку. Единственное за что могу похвалить это интерьер, свободно, есть где посидеть.
Александр Баландин
4 деңгейлі қала білгірі
10 наурыз
Всегда безумно вкусно, и очень оперативно. Работаю на удаленке, времени дома готовить вообще нет, очень часто хожу к ним. Самая вкусная шаверма в этом квартале. Плюс очень чисто всегда.
3
1
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі