Іздеу
Маршруты
Карты · Санкт‑Петербург · Тез тамақтану

Кебаб

Рейтинг 4,1
435 баға
Тәулік бойы
+7 (812) 997-77-45
Телефон нөмірін көрсету
Санкт-Петербург, Пионерская улица, 35
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Тез тамақтану Кебаб, Санкт‑Петербург, фото
Тез тамақтану Кебаб, Санкт‑Петербург, фото
Тағы 57
Шолу
Мәзір
Фотосурет
67
Пікірлер
239
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мәзір

22 маусым жаңартылды
Шаверма в лаваше
370 ₽370 г
Шаверма в лаваше по-мексикански
365 ₽370 г
Шаверма в пите
310 ₽310 г
Шаверма в сырном лаваше
390 ₽370 г
Шаверма на тарелке
499 ₽500 г
Шаверма на тарелке Xxl
Курица, сосиски (2 шт.), морковь по-корейски, огурцы, помидоры, картошка фри, соус, кетчуп, пита
595 ₽680 г
Самса из тандыра
199 ₽180 г
Морс домашний
170 ₽500 мл
Барлық мәзірді қарау
Барлық мәзірді қарау

Мекенжай

Санкт-Петербург, Пионерская улица, 35
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (812) 997-77-45
Телефон нөмірін көрсету
cafekebab.ru

Жұмыс уақыты

Тәулік бойы
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Топтамаға кіретіні

Топтама  ·  14
Шаурма на Петроградской стороне: лучшие заведения Санкт‑Петербурга
Яндекс КартыЯндекс Карты
Топтама  ·  24
Места с супами на Петроградской стороне в Санкт‑Петербурге
Яндекс КартыЯндекс Карты
Топтама  ·  4
Заведения с пловом на Петроградской стороне (Санкт‑Петербург)
Яндекс КартыЯндекс Карты
Топтама  ·  3
Комплексные обеды на Петроградской стороне в Санкт‑Петербурге
Яндекс КартыЯндекс Карты
Топтама  ·  4
Заведения с лагманом: Петроградская сторона, Санкт‑Петербург
Яндекс КартыЯндекс Карты
Топтама  ·  6
Заведения с фалафелем на Петроградской стороне (Санкт‑Петербург)
Яндекс КартыЯндекс Карты
Топтама  ·  39
Места для обеда на Петроградской стороне в Санкт‑Петербурге
Яндекс КартыЯндекс Карты
Топтама  ·  18
Места с обедами на Петроградской стороне, Санкт‑Петербург
Яндекс КартыЯндекс Карты

Жету жолы

Чкаловская
360 м
2
ЧкаловскаяСпортивнаяПетроградская
Чкаловский проспект
128 м
4
Чкаловский проспектПионерская улицаСтанция метро ЧкаловскаяКорпусная улицаУлица Красного Курсанта
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Асты алып шығару
Өзіңізбен бірге кофе
Бизнес-ланч
Орташа шот:100–350 р.
Бағалар:орташа
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

10:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

7 Специй
Рейтинг 4,9
Дамаск
Рейтинг 4,4
Кореана Light
Рейтинг 4,8
Греча
Рейтинг 5,0
Пироговый дворик
Рейтинг 4,5
Рейтинг 4,1
435 баға
Осы орында бағалаңыз

239 пікір

Әдепкі бойынша
Темирхан Мустафин
5 деңгейлі қала білгірі
22 сәуір
Шаверма совершенно невкусная: много капусты, почти нет мяса в шаверме в лаваше. На тарелке мало овощей, картошки и мяса. От еды человек хочет получать удовольствие. Так вот здесь я не получил ни еды, ни удовольствия. Шаверма дорогая, но ничего страшного, если бы стоила бы своих денег. Она не стоит и 150руб. Данная шаверма не стоит ни копейки из вашего кармана и ни минуты потраченного времени
1
Ұйым жауабын қарау
Uzhupis
14 деңгейлі қала білгірі
20 наурыз
Посещал несколько раз в мае-июне 25. Сейчас, оказавшись здесь, в марте 26, посетил снова этот кебаб. Цены выросли значительно. Шаверму, которую подал шавермье, высоко оценить не получается. Наполовину внутри неё, была, довольно холодной вся начинка. Лаваш не хрустел. Качество продукции, на предыдущих моих посещениях этого кебаба было, можно сказать, без преувеличения, в разы, лучше и добротнее.
1
1
Ұйым жауабын қарау
Илья А.
5 деңгейлі қала білгірі
19 тамыз 2025
Ходил сюда постоянно. Отличный вкусный плов, замечательные шавермы, относительно чисто. Но! с 20.00 - 21.00 (примерно) у них нет готового мяса для шавермы. Однажды пришел, говорят: "мясо не готово, приходите минут через 20!" ушел, пришел через 20 минут. Они опять: "мясо не готово, будет минут через 20!" я вознегодовал и ушел. Не ходил месяц. Пришел опять в этот же период (так вышло). Опять мяса нет. Ладно, понятно. Через месяц опять пришел. Опять попал с 20.00-21.00. Опять мяса нет. Короче, забил я вообще там есть. Видимо Аллах отводит. Не ходите туда с 20.00 - 21.00, у них нет для вас мяса.
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі