Іздеу
Маршруты
Карты · Санкт‑Петербург · Мейрамханалар

Кебаб

Рейтинг 4,2
159 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
+7 (812) 997-77-45
Телефон нөмірін көрсету
Санкт-Петербург, Новолитовская улица, 10
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Мейрамхана Кебаб, Санкт‑Петербург, фото
Мейрамхана Кебаб, Санкт‑Петербург, фото
Тағы 2
Шолу
Фотосурет
12
Пікірлер
90
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

Санкт-Петербург, Новолитовская улица, 10
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (812) 997-77-45
Телефон нөмірін көрсету
cafekebab.ru

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Лесная
1,07 км
2
ЛеснаяВыборгскаяПлощадь Мужества
Новолитовская улица, 12
191 м
4
Новолитовская улица, 12Улица ГрибалёвойНоволитовская улицаУлица ХарченкоУлица Александра Матросова
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

14:00Әдетте келушілер көп
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Веранда
Рейтинг 4,4
Asia
Рейтинг 4,9
Теремок
Рейтинг 4,5
Пеперони
Рейтинг 5,0
Чеховъ
Рейтинг 4,8
Рейтинг 4,2
159 баға
Осы орында бағалаңыз

90 пікір

Әдепкі бойынша
Slav671games.RUSS
7 деңгейлі қала білгірі
16 желтоқсан 2024
Хочу отметить что шаверма круглосуточная, но именно шаву с 8 до 9:30 (а иногда и до 10:30) вы взять не сможете, банально не будет готового мяса. Хотдогов, которые я хотел взять как замену не было ниразу. По качеству еды могу сказать так: по вкусу средне, но туалет после употребления посетить придется с шансом ±30%. Не скажу что в магазине замечены антисанитарные условия. Отмечу что повар работает у перчатках. Ну и сам персонал, мягко говоря неприветливый, порой вызывает у меня несколько негативные эмоции. Начал ходить сюда исключительно из-за близости точки к моему месту работы, и все ещё хожу только потому что нет никакой альтернативы.
KRON
7 деңгейлі қала білгірі
15 қараша 2024
-Начну с того что персонал очень не коммуникабельный. Разговаривать трудно. - Шаверму на тарелке я ждал почти 30 минут вместо 10-ти обещанных. Также при заказе с собой мне сделали заказ здесь. После моего уточнения что заказ с собой,сборщик решил перепроверить точно ли заказ с собой - это ланч бокс или нет. Кассир ему объяснял что и как. Наконец-то забрав свою Шаверму на тарелке с собой я уехал её кушать и как вы думаете что? Правильно,в заказ с собой мне не положили салфетки и вилку. Съел одну лишь горелую лепешку за 295₽,после которой мне стало плохо. Спасибо за испорченный обед и настроение, больше тут не появлюсь
1
Ұйым жауабын қарау
Елена Сафонова
3 деңгейлі қала білгірі
29 қыркүйек 2024
Хожу сюда каждый день на протяжении года, офигенная шаурма,всегда вкусно и сделано так, как я хочу, учтены все нюансы, встречают с улыбкой и провожают с добрыми словами,лучшие, спасибо, ребят 🩷
1
3
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі