Іздеу
Маршруты
Карты · Свердловск облысы · Мейрамханалар

Карасик

Рейтинг 5,0
239 баға
Ертеңге дейін жабық
+7 (904) 542-90-74
Телефон нөмірін көрсету
деревня Каменка, Малахитовая улица, 1
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Мейрамхана Карасик, Свердловск облысы, фото
Тағы 74
Шолу
Фотосурет
84
Пікірлер
105
Ерекшеліктер

Мекенжай

деревня Каменка, Малахитовая улица, 1
Бағыт

Контактілер

+7 (904) 542-90-74
Телефон нөмірін көрсету
kluchkamen.ru

Жұмыс уақыты

Ертеңге дейін жабық
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Каменка
1,48 км
Каменка
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Асты алып шығару
Тұрақ
Дәретхана
Картамен төлеу
Wi-Fi
Жазғы дәліз
Өзіңізбен бірге кофе
Итпен мүмкін
Шай
Оқиғалар:Іскерлік кездесу, Корпоративтік, Банкет, Отбасылық түскі ас, Үйлену тойы, Туған Күн
Ас үй:орыс, ұлттық, авторлық
Мекеме түрі:отбасылық мейрамхана, жазғы дәлізі бар мейрамхана, панорамалық көрінісі бар мейрамхана, орыс ас үйінің мейрамханасы, авторлық ас үй мейрамханасы, балалар бөлмесі бар мейрамхана, қонақ үйдегі мейрамхана
Мекеменің ерекшеліктері:банкет залы бар, стенд-ап өткізу, ноутбукпен мүмкін, шарап картасы, сіз жануарлармен аласыз
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

00:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 5,0
239 баға
Осы орында бағалаңыз

105 пікір

Әдепкі бойынша
ТаТа
13 деңгейлі қала білгірі
11 ақпан
Это очень красивое место на берегу реки Чусовая. Ресторан на территории базы Ключ-Камень. Все очень продумано - картины ( вот съездите и посмотрите какие) солонки, посуда, печь с изразцами и другие интерьерные прелести. Уютное место. И очень вкусное! Например салат фирменная шуба - это просто вкуснотища. Я съела там и собой ещё увезла 🤍
Наталья
10 деңгейлі қала білгірі
4 қазан 2025
Отличный ресторан. Обслуживание хорошее, подача блюд быстрая. Блюда все вкусные, придраться было не к чему. Интересные настойки от владельцев заведения. Цены приемлемые. Можно выйти посидеть на уличной веранде с прекрасным видом на Чусовую. Не хватает ресторана такого уровня в самом городе.
2
Светлана Серебренникова
3 деңгейлі қала білгірі
5 наурыз 2025
Начну с того что понравилось: приветливый персонал, опрятные домики стилизованные, большая территория и конечно же великолепный вид: реки Чусовой, реки Каменки и самой деревеньки. Что не понравилось: сломанная ручка/поворотная в туалет сломана, когда компания арендует дом - не очень приятная ситуация. Дальше: для детей оставили диван на первом этаже, когда его расправляли выяснилось что он сломан. Туалет не удобный, для взрослого человека нужно нагибаться что бы занять место, а так же расположена раковина и зеркало, что бы помыть руки нужно занять неудобную позу. Когда прибираются в домиках, воду сливают за угол дома. На территории большой и красивой много фотозон. Но есть так же какие-то кучи сваленных бревен и строительного мусора, которые бросаются в глаза. В целом все хорошо, но нужна доработка.
3
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі