Іздеу
Маршруты
Карты · Саратов · Кафелер

Ивушка

Рейтинг 4,2
302 баға
22:00-ге дейін ашық
+7 (8452) 62-52-08
Телефон нөмірін көрсету
Саратов, улица имени В.И. Лебедева-Кумача, 70Б · этаж цокольный
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Кафе Ивушка, Саратов, фото
Кафе Ивушка, Саратов, фото
Тағы 25
Шолу
Фотосурет
35
Пікірлер
96
Ерекшеліктер

Мекенжай

Саратов, улица имени В.И. Лебедева-Кумача, 70Бэтаж цокольный
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (8452) 62-52-08
Телефон нөмірін көрсету
kafeivushka.ru

Жұмыс уақыты

22:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі

Топтамаға кіретіні

Топтама  ·  12
Заведения Саратова для проведения поминок
Яндекс КартыЯндекс Карты
Топтама  ·  3
Заведения для проведения поминок в Ленинском районе Саратова
Яндекс КартыЯндекс Карты
Топтама  ·  36
Шашлык в Ленинском районе Саратова: лучшие заведения
Яндекс КартыЯндекс Карты

Жету жолы

Магазин Океан
129 м
4
Магазин ОкеанУлица Лебедева-Кумача / 7-я детская больница7-я Детская больницаУлица Лебедева-КумачаУлица Чемодурова
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Wi-Fi
Бизнес-ланч
Караоке
Спорттық трансляциялар
Бағалар:орташа
Орташа шот:350–1000 р.
Мекеме түрі:балық мейрамханасы, дәмхана
Ас үй:еуропалық, орыс
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

14:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Sayat Nova
Рейтинг 4,7
Престиж
Рейтинг 4,5
Бургер Кинг
Рейтинг 4,7
Самовар
Рейтинг 4,2
Стейк - настоящая еда
Рейтинг 4,8
Рейтинг 4,2
302 баға
Осы орында бағалаңыз

96 пікір

Әдепкі бойынша
Ася )))
2 деңгейлі қала білгірі
28 қаңтар
Не первый раз бываем в этом кафе. В этот раз отмечали юбилей мамы, и нам, и гостям всё очень понравилось! Чистый и очень уютный зал. Вежливый и хороший коллектив, обслуживание отличное! Сервировка стола прекрасная! Еда вся вкусная и свежая, а главное радуют порции. Продолжим посещать данное заведение и обязательно будем рекомендовать знакомым!
4
Екатерина К.
7 деңгейлі қала білгірі
3 ақпан
Второй раз здесь организуем поминки и все нравится,все вкусно и даже хлеб,ценник приемлемый,еду подают во время,горячую. В этот раз поздно обратились,сказали,что вместо пюре будет гречка,пюре не успеют приготовить,но мы попросили,так как,кого поминали,не любил гречку,вошли в положение и приготовили пюре.Администратор/официант Анна очень хорошая. Сейчас прочитала,кому-то то не понравилась капуста,винегрет,у нас все хвалили и даже домой остатки забрали,щи с мясом,гуляш мягкий,селедка вкусная.Может смена другая,либо исправились ребята
4
Наталья Б.
4 деңгейлі қала білгірі
19 қаңтар
Сегодня делали поминки в этом заведении,остались очень не довольны, не вкусный винегрет, один половник щей без мяса, картофель пюре просто был размазан по тарелке, про гуляш я вообще молчу( из 3 кусочков мяса),так называемая нарезка погребок ,одна капуста,такое ощущение,что все порции ополовинены ,если бы не пироги ,которые мы сами заказывали,гости остались бы голодными ,вообще не советую это заведение.
1
5
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі